Advert

AĞAR'DAN YOĞUN TEMPO

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
AĞAR'DAN YOĞUN TEMPO
AĞAR'DAN YOĞUN TEMPO İRFAN ARSLAN
Bu içerik 395 kez okundu.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor.

Ağar, Organize Sanayi Bölgesi'ni ziyaret ederek Başkan Suat Öztürk ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü. Ziyarette açıklamalarda bulunan Elazığ OSB Başkanı Suat Öztürk, milletvekili adaylarına başarılar dileyerek, “Elazığ yıllardır istikrarlı bir şekilde iktidara yakın olarak temayül göstermektedir. Bu dönem de inşallah istikrardan yana olacaktır” dedi.

Milletvekili adayı Ağar, daha sonra Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikaları gezerek işletme yöneticileri ve çalışanlarla görüştü.

Ziyaretlerin ardından değerlendirmede bulunan Ağar, “Bugünkü programımızda partili arkadaşlarımızla beraber Organize Sanayi Bölgemizi dolaştık. Benim için çok keyifli bir gezi oldu. Çünkü iş alanlarını dolaşıyorum. Açıkçası gurur duydum. Gezdiğim fabrikalarda çok önemli istihdamlar sağlanıyor. Bizim Elazığ’daki amacımız istihdam. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi benim özellikle siyasete girmemdeki en önemli etkenlerden biridir. Sayın Cumhurbaşkanımızın 16 senelik yapmış olduğu altyapı, yatırımların hazırlığı bu hükümet sistemiyle beraber meyvelerini en hızlı şekilde verecektir. Ben de bu sisteme katkım olsun diye aday oldum. Bunu her zaman belirtiyorum. Benim tek bir gündemim var. O da Elazığ. Elazığ için çalışmaya geldim. İnşallah 2. Organize Sanayi Bölgesi'ni de hızlı bir şekilde doldurmak için elimizden geleni yapacağım” ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI