Advert

ÖZTÜRK: ELAZIĞ GEREKENİ YAPACAKTIR

ÖZTÜRK:  ELAZIĞ GEREKENİ YAPACAKTIR
ÖZTÜRK:  ELAZIĞ GEREKENİ YAPACAKTIR İRFAN ARSLAN
Bu içerik 316 kez okundu.

GAZETEMİZİ ZİYARET EDEN AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ÖZTÜRK:

ELAZIĞ GEREKENİ YAPACAKTIR

 

İrfan ARSLAN

Adalet ve Kalkınma Partisi Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk, “24 Hazarin'da yapılacak seçimlerde Elazığ geçmişte olduğu gibi yine gerekeni yapacaktır” dedi.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Mustafa Feyzi Koç ve Genel Yayın Yönetmeni Efraim Gündem’i ziyaret eden AK Parti Milletvekili Öztürk, "Bilindiği gibi her seçimde veya referandum oylamasında ilimiz gereken sonuçları almıştır. Bu seçimde de ilimizdeki seçmenler Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde, ülkemizin geleceği için gerekeni yapacaktır.

Türkiye’nin bulunduğu coğrafyada geleceğe güvenle bakması ve bölgede söz sahibi olmasını sağlamak adına güçlü bir Türkiye Cumhuriyeti'nin olması gerekir. Bunu da 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimlerde alınacak sonuç belirleyecektir. Bu seçimlerle birlikte ülkemiz yeni bir döneme başlayacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yapacağı çalışmalarda en önemli gücü TBMM olacaktır. Burada partisinin gerekli çoğunluğu sağlaması yapılacak çalışmaları olumlu etkileyecektir. Elazığlı seçmenlerimiz de bunun bilinci içinde gerekeni yapacaktır” dedi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaymağı Gakgoş yedi!
Kaymağı Gakgoş yedi!
Kaynak: Önemli olan 3 puandı, onu da aldık
Kaynak: Önemli olan 3 puandı, onu da aldık