Advert

ŞERİFOĞULLARI OSB’Yİ GEZDİ

ŞERİFOĞULLARI OSB’Yİ GEZDİ
ŞERİFOĞULLARI OSB’Yİ GEZDİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 286 kez okundu.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Şahin Şerifoğulları, gelişmek isteyen toplumların mutlaka üretime ağırlık vermesi gerektiğini vurguladı.

Seçim çalışmaları kapsamında Organize Sanayi Bölgesi'ndeki işletmeleri gezen Şerifoğulları, sorunları dinledi ve işçilerle sohbet etti.

Sanayileşmenin önemine vurgu yapan Şerifoğulları, “Seçim çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bugün de Organize Sanayi Bölgemizdeyiz. AK Parti iktidarları döneminde Elazığ’ımız sanayi anlamında çok ciddi bir atılım gerçekleştirdi. Son dönemlerde hayata geçirilen 6. Bölge teşviki işletme sahiplerimize çok önemli katkı sağladı. Bu tür teşvikler yeni dönemde de devam edecek ve yatırım yapmak isteyenler devlet eliyle desteklenecek. İş adamlarımıza AK Parti iktidarlarımızın döneminde sağlanan kolaylıklar istihdama ve şehir ekonomisine de ciddi katkılar sağlıyor. İnşallah 24 Haziran’dan sonra yeni sistemle birlikte şehrimize çok daha fazla yatırım gelmesine öncülük edeceğiz. Ben bugünkü ziyaretlerimizde bizleri en iyi şekilde ağırlayan işletme sahiplerimize ve çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaymağı Gakgoş yedi!
Kaymağı Gakgoş yedi!
Kaynak: Önemli olan 3 puandı, onu da aldık
Kaynak: Önemli olan 3 puandı, onu da aldık