Advert

POLAT: SAĞLIKLI HAYAT MERKEZİ'Nİ AÇIYORUZ

POLAT:  SAĞLIKLI HAYAT MERKEZİ'Nİ AÇIYORUZ
POLAT:  SAĞLIKLI HAYAT MERKEZİ'Nİ AÇIYORUZ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 401 kez okundu.

ELAZIĞ'DAKİ SAĞLIK KURUMLARINA BİR YENİSİ EKLENİYOR. İL SAĞLIK MÜDÜRÜ POLAT:

 

SAĞLIKLI HAYAT MERKEZİ'Nİ AÇIYORUZ

 

İrfan ARSLAN

Elazığ’daki sağlık merkezlerine yeni bir halka daha eklenecek. İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Cahit Polat, daha önce Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği olarak kullanılan binayı, yapılan düzenlemeler sonucu Sağlıklı Hayat Merkezi olarak hizmete açacaklarını söyledi.

Sağlık İl Müdürü Doç. Dr. Polat, çalışmaları ve iç düzenlemeleri tamamlanan Sağlıklı Hayat Merkezi'ni 12 Haziran Salı günü hizmete açacaklarını belirterek şunları söyledi: “Sağlık Müdürlüğü olarak vatandaşlarımıza yeni bir merkez daha açarak hizmetlerimizi ulaştırmanın mutluluğunu yaşayacağız. Bu merkezimizde diyetisyenlerimiz, çocuk psikiyatrları, gebe takip merkezi, diş polikliniği, ilaç kullanma eğitimi, sigarayı bırakma polikliniği gibi birçok alanda vatandaşlarımıza hizmet sunulacak.

Bu binamızın hizmete açılır hale gelmesi için yapılan çalışmalarımız tamamlandı ve merkezimizin iç donanımları da tamamlandı. Sağlıklı Hayat Merkez şehrin de merkezi bir noktasında bulunması vatandaşlarımızın çok rahat bir şekilde buraya ulaşmalarını sağlayacaktır. Bu merkezin açılmasında bize destek veren siyasilerimiz, il yöneticileri ve diğer kurum ve kuruluşlara ilimiz adına teşekkür ediyorum.

Sağlıklı Hayat Merkezi 12 Haziran Salı günü saat 10.00'da düzenleyeceğimiz törenin ardından hizmete açılmış olacak. Şehrimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!