Advert

ELBÜS SEFERLERİ BUGÜN BAŞLIYOR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ELBÜS SEFERLERİ BUGÜN BAŞLIYOR
ELBÜS SEFERLERİ BUGÜN BAŞLIYOR İRFAN ARSLAN
Bu içerik 1533 kez okundu.

İrfan ARSLAN

Elazığ’da şehir içi trafiği rahatlatması beklenen ELBÜS’ler bugünden itibaren Elazığlıların hizmetine sunulacak.

ELBÜS seferlerinin Elazığ’da bugün başlayacağını vurgulayan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, “Cuma günü Cuma namazından sonra İzzetpaşa Camisi'nin önünde bir törenle inşallah seferleri de fiilen başlatmış olacağız. Bayrama kadar hatta planlamamız haziran ayının sonuna kadar ücretsiz taşımak. Bayram zaten ücretsiz olacak. Haziran ayının sonuna kadar da ücretsiz taşıyacağız, ondan sonra ücretli taşımaya başlamış olacağız” dedi.

ELBÜS güzergahı hakkında da son bilgiyi veren Başkan Yanılmaz, “Güzergah olarak Doğukent, Hilalkent arasında çalışma yapılacak. Hilalkent ’ten gelindiğine Malatya Caddesi, Zübeyde Hanım Caddesi, Valifahribey Caddesi, Hürriyet Caddesi, Ali Rıza Septioğlu Bulvarı, Yaşar Doğu Bulvarı, Seyda Molla Bahri Bulvarı'yla Hayır Çarşısı'nın önünde bitecek. Geri dönüşümüz aynı güzergahtan; Ali Rıza Septioğlu Bulvarı'ndan geldikten sonra Necdet Doğan Caddesi'nden Beyaz Çeşme’nin oraya çıkacak. Oradan Yeni Cami’nin oradan, İzzetpaşa Camisi'ne, oradan da Gazi Caddesi'ne çıkacak ve yine Zübeyde Hanım Caddesi'nden güzergah devam edecek” ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU