Advert

GÜRTÜRK: KARNE, EMEKLERİNİN KARŞILIĞI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
GÜRTÜRK:  KARNE, EMEKLERİNİN KARŞILIĞI
GÜRTÜRK:  KARNE, EMEKLERİNİN KARŞILIĞI İRFAN ARSLAN
Bu içerik 372 kez okundu.

2017-2018 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI BUGÜN TAMAMLANIYOR. ÖĞRENCİLER KARNE ALACAK. GÜRTÜRK:

KARNE, EMEKLERİNİN KARŞILIĞI

 

İrfan ARSLAN

Ülke genelinde olduğu gibi Elazığ'da da 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı bugün tamamlanıyor. Öğrenciler bugün karnelerini alacak ve onlar için uzun tatili başlayacak.

Milli Eğitim İl Müdürü Feyzi Gürtürk, Elazığ'daki eğitim ve öğretim yılı ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi: “İlimizde 2017-2018 eğitim öğretim yılına 8 bin 700 öğretmen, 484 okul, 128 bin örgün ve yaygın eğitim öğrencisi ile eylül ayında başlatmıştık. Bu yıl 6 bin 500 anaokulu öğrencimiz ve 8 bin 500 birinci sınıf öğrencimiz ilk kez okul ve öğretmenleriyle buluşmuşlardı.

Eğitim ve öğretim yılının çalışmaları bugün dağıtılacak karnelerle tamamlanacak. Öğrencilerimiz eğitim ve öğretim yılının tümü süresince yaptıkları çalışmaların karşılığını içeren karnelerini alacak. Öğrencilerimizin bir bölümü bu yıl ortaöğretim eğitim hayatlarını tamamlamış olacak. Bunlar için yüksek öğrenim hayatları başlayacak. Bazıları ise bir üst sınıfa geçerek hedeflerine doğru birer adım daha atmış olacak."

Eğitim ve öğretim yılını sorunsuz bir şekilde tamamlandığını belirten Gürtürk, “Öğrencilerimizin başarılı olması adına tüm okullarda gerekli tüm önlemler alınmış ve sıkıntı yaşanmadan 2017-2018 eğitim ve öğretim yılının tamamlanmasına gayret gösterilmiştir. Bu çalışmaların en üst düzeyde devam etmesi adına gerekli tüm çalışmaları yapan Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde yönetici ve öğretmenlerimiz ile bize bu konuda çok önemli destek veren Emniyet Müdürlüğümüzün ekiplerine de teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizin yaz tatilini en iyi şekilde dinlenerek geçirmelerini ve 2018-2019 eğitim ve öğretim yılına hazırlanmalarını diliyorum” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI