Advert

İHH’DAN İFTAR PROGRAMI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İHH’DAN İFTAR PROGRAMI
İHH’DAN İFTAR PROGRAMI İRFAN ARSLAN
Bu içerik 372 kez okundu.

İHH Elazığ İnsani Yardım Derneği Ramazan ayında düzenlediği iftar programı ile muhacir ve yetim aileleriyle iftar sofrasında buluştu.

İHH Elazığ İnsani Yardım Derneği tarafından tertiplenen program Atapark tesislerinde yapıldı. Programa İHH Elazığ İnsani Yardım Derneği Başkanı Metin Kılıç, çeşitli sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve muhacir ve yetim aileleri katıldı.

Etkinlik hakkında bir açıklama yapan İHH Elazığ İnsani Yardım Derneği Başkanı Metin Kılıç, İHH Elazığ İnsani Yardım Derneği olarak 25 yıldır bu ve benzeri etkinlikler gerçekleştirdiklerini kaydederek etkinlikte ülkemizde ve dünyada yaşayan mazlumlar için dua talep edeceklerini belirtti. Ramazanın rahmet, mağfiret ve bereket ayı olduğuna dikkat çeken Kılıç, mazlum ve mağdur insanların yer aldığı iftar sofralarının en kıymetli sofralar olduğuna vurgu yaptı. Kılıç, iftar etkinliğine 400 civarında insanı misafir ettiklerini ifade ederek katılanlara teşekkür etti.  

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ