Advert

SİVRİCE SAKİNLERİNDEN MİLLETVEKİLİ BULUT’A TEŞEKKÜR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
SİVRİCE SAKİNLERİNDEN MİLLETVEKİLİ BULUT’A TEŞEKKÜR
SİVRİCE SAKİNLERİNDEN MİLLETVEKİLİ BULUT’A TEŞEKKÜR İRFAN ARSLAN
Bu içerik 503 kez okundu.

Ak Parti iktidarı döneminde Elazığ’ın turistik ve güzel ilçesi Sivrice ilçesine kazandırılan tesisler sonrası yöre halkı Ak Parti milletvekillerine teşekkür etti.

İlçeye kazandırılan yeni hükümet konağı ve belediye hizmet binasının Sivrice’nin vizyonunu değiştirdiğini belirten Feti Ahmet Altuntaş, “Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Özellikle Belediye Başkanımız Ebubekir Irmak ve dönemin milletvekilleri büyük destek verdi. Metin Bulut ve diğer vekillerimize buradan teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir başka yöre sakini Nafiz Yerebasan ise, “2014 seçimlerinin ardından Belediye Başkanımız Ebubekir Irmak’ın önderliğinde Ak Parti iktidarı tarafından 80 yılda yapılmayan büyük yatırımların bu dönemde Sivrice’ye yapıldığını söyleyebilirim” diyerek şöyle konuştu: “Milletvekillerimizin yapmış oldukları hizmetler takdire şayandır.  Hepsine teşekkür ediyorum, başta belediye başkanımız ve milletvekillerimiz olmak üzere hepsinden Allah razı olsun içme suyu, ulaşım, sağlık ve diğer birçok hizmeti bu dönemde gördük.”

İlçeye kazandırılan yeni hükümet konağı binası ve belediye hizmet binasıyla kadın cezaevi ve yeni spor tesislerinin yapımının başlamasının ardından bir açıklama yapan Sivrice sakinlerinden Yılmaz Yıldız ise “Yapılan hizmetlerden memnunuz inanıyoruz ki önümüzdeki dönemde Sivrice’ye daha büyük hizmetler gelecektir” diye konuştu ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Belediye meclis Üyesi Ali Süslü ise, “Milletvekillerimizden memnunuz, imkanları ölçüsünde ilçemize hizmet ediyorlar. Milletvekilimiz Metin Bulut başta olmak üzere diğer vekillerimize de teşekkür ediyorum, inanıyorum ki yeni dönemde Belediye Başkanımız Ebubekir Irmak ile iş birliği içinde çalışmaya devam edeceklerdir” diye konuştu. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ