Advert

GÜRGÖZE: DİSİPLİNLİ BİR TEŞKİLATIZ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
GÜRGÖZE: DİSİPLİNLİ BİR TEŞKİLATIZ
GÜRGÖZE: DİSİPLİNLİ BİR TEŞKİLATIZ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 317 kez okundu.

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “Allah nasip ederse 24 Haziran akşamı hep birlikte Elazığ’da ve Türkiye’de rekor sayılacak bir oyla inşallah milletimizin huzuruna, milletimizin desteğiyle Cumhurbaşkanımızın huzuruna çakarız diye umut ediyoruz” dedi.

AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Kadın Kolları Başkanı Gülersem Çopur, AK Parti Gençlik Kolları MKYK üyesi Murat Öz ile birlikte gençlerle sahur programında bir araya geldi. Gürgöze, “Sizlerle özellikle genç kardeşlerimizle bir araya gelmek ve bu seçim sürecini bir değerlendirmek istedim. Çok toplantı yapıyoruz ama daha geniş katılımlı, sadece gençlerin ve kadınları katıldığı bu seçim sürecindeki ilk toplantımız. Seçim adayları belirlenmeden önce çeşitli toplantılar yapmıştık ama hem bu seçim sürecini değerlendirmek, hem de geride kalan bu günden itibaren artık sayılı günler var. Sayılı günler çok çabuk geçer. Allah nasip ederse 24 Haziran akşamı hep birlikte Elazığ’da ve Türkiye’de rekor sayılacak bir oyla inşallah milletimizin huzuruna, milletimizin desteğiyle Cumhurbaşkanımızın huzuruna çakarız diye umut ediyoruz. Bizler teşkilat olarak disiplinli bir teşkilatız. AK Parti İl Teşkilatı bütün illere örnek gösterilebilecek bir disiplin ve çalışma anlayışıyla seçim sürecini yürütüyor. Şimdiye kadar birlikte geçirmiş olduğumuz, dördüncü seçim olacak. Tüm seçimlerimizde AK Parti Teşkilatına, AK Parti disiplinine yakışır bir süreç geçirdik. Şu anda da bu sürecimizi en güzel şekilde daha çok profesyonel bir şekilde daha çok çalışarak devam ettiriyoruz. Bizler üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmeye gayret ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI