Advert

BULUT VE GÜRGÖZE’DEN ESNAF GEZİSİ

BULUT VE GÜRGÖZE’DEN ESNAF GEZİSİ
BULUT VE GÜRGÖZE’DEN ESNAF GEZİSİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 303 kez okundu.

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, 24 Haziran seçimleri kapsamında esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Milletvekili Bulut ve İl Başkanı Ramazan Gürgöze Şehit İlhanlar Caddesi ve Perşembe Pazarı esnaflarıyla bir araya geldi.

Ziyaretlerin ardından bir değerlendirme yapan Ak Parti Elazığ İl Başkanı Gürgöze, “Seçim çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam ediyoruz” diyerek şöyle konuştu: "Bugün de Şehit İlhanlar Caddesi ve Perşembe Pazarı'nda esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Bilindiği üzere yurt dışında oy kullanma işlemi bugün itibari ile başlamış oldu. Güçlü Türkiye adına Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü bir şekilde seçileceğinden şüphe duymuyoruz. Yine mecliste beş milletvekilimizin olacağından da şüphe duymuyoruz. Her zaman bizlere destek olan ve bir kez daha bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum.”

Milletvekili Bulut ise şu değerlendirmede bulundu: “Bugün İl Başkanımızla beraber Şehit İlhanlar Caddesi ve Perşembe Pazarı'nda esnaf ziyaretimize devam ettik. Gittiğimiz her yerde olduğu gibi, burda da halkımızın yoğun bir ilgisini ve halkımızın Sayın Cumhurbaşkanımız’a olan yoğun bir sevdası olduğunu gördük. Başka bir yerde göremezsiniz daha seçimlere 1,5 yıl varken ve Cumhurbaşkanlığı göreviniz devam ederken, iktidar partisi olup seçim kararı alsın. Tabi bunlar milletimizin takdirle karşıladığı şeylerdir. Cumhurbaşkanımız ülkemizin menfaati için makamını düşünmüyor, ülkenin istikbalini kendi istikbalinden daha öne alıyor. Bu durum başka bir yerde olsaydı ya da başka bir siyasi partide olsaydı görev süremizi tamamlayalım daha sonra %50 + 1 ile barajı geçip yeni dönemde göreve gelelim diye düşünürlerdi. Ak Parti olarak bizler de bu süreçte milletimizden daha güçlü bir Türkiye adına destek istiyoruz. Yapılan kamuoyu araştırmaları şunu gösteriyor; ilk turda Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız ülkenin yeni dönemde Cumhurbaşkanı olacaktır ancak bazıları onun elini zayıflatmak adına cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’a ama milletvekili seçimlerinde bir başka partiye oy veririm algısı oluşturuyorlar. Ben kıymetli hemşehrilerimizin ve aziz milletimizin bu oyuna gelmemesini diliyorum.” 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!