Advert

BANKAMATİKLERDE ‘İKRAMİYE’ YOĞUNLUĞU!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
BANKAMATİKLERDE ‘İKRAMİYE’ YOĞUNLUĞU!
BANKAMATİKLERDE ‘İKRAMİYE’ YOĞUNLUĞU! İRFAN ARSLAN
Bu içerik 394 kez okundu.

İzzet TUMAY

Türkiye genelinde olduğu gibi Elazığ’da da emeklilerin 1000 Lira ikramiyelerinin hesaplarına yatmasıyla birlikte bankamatik önlerinde büyük yoğunluk yaşanıyor.

Emeklilere Ramazan ve Kurban bayramlarından önce biner lira ikramiye ödenmesini sağlayan düzenleme, yüzleri güldürdü. Perşembe günü paraların emeklilerin hesaplarına yatmasıyla birlikte bankamatik önlerinde başlayan yoğunluk dün de devam etti. Bayram ikramiyelerini almak için sıraya giren emekliler bir taraftan sıcak havadan şikâyet ederken, bir taraftan da bayram öncesi ikramiye almanın verdiği mutluluğu yaşadılar. Devlet tarafından emeklilere bayram öncesi hesaplarına yatırılan ikramiyenin verilmeye başlamasının ardından emekliler erken saatlerde banka ve bankamatik önlerinde yerlerini aldılar. Tüm Türkiye genelinde perşembe günü itibariyle ödenmeye başlanan bayram ikramiyesi nedeniyle sabahın erken saatlerinde banka önlerinde kuyruklar oluştu. İkramiye ile ek gelire kavuşan emekliler, bu yaz ikinci ödemelerini de alacak. Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur emeklilerine Ağustos ayında, Kurban Bayramı öncesinde bin lira ödenecek.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI