Advert

AĞAR: BİZİM ÇOK İYİ BİR EKİBİMİZ VAR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
AĞAR:  BİZİM ÇOK İYİ BİR EKİBİMİZ VAR
AĞAR:  BİZİM ÇOK İYİ BİR EKİBİMİZ VAR İRFAN ARSLAN
Bu içerik 510 kez okundu.

KARAKOÇAN İLÇESİNİ ZİYARET EDEN VE VATANDAŞLARLA BULUŞAN ZÜLFÜ TOLGA AĞAR:

BİZİM ÇOK İYİ BİR EKİBİMİZ VAR

 

Elazığ’ın Karakoçan ilçesinde 3 bini aşkın vatandaşın katıldığı iftar programında konuşan AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, “Bizim çok iyi bir ekibimiz var. Bu ekip hizmet etmek için size inanmış durumda. Sizler de bize inanın. 5 milletvekili ile 5 sene boyunca hizmet etmenin sözünü veriyorum” dedi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, seçim çalışmaları kapsamında Karakoçan ilçesini ziyaret etti. Seçim otobüsüyle halkı selamlayarak ilçeye giriş yapan Ağar, ilk olarak AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’ne geldi. Burada İlçe Teşkilat Başkanı Ayhan Akbaba ve partililerle görüşen Ağar, ardından Karakoçan Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Kocabey’i makamında ziyaret etti.

Milletvekili adayı Ağar, daha sonra AK Parti teşkilat üyeleriyle birlikte ilçeyi gezerek esnaflar ve vatandaşlarla tokalaştı. İlçe halkının sıcak ilgisiyle karşılanan Ağar, vatandaşlarla sohbet etti.

Gün boyunca ilçeyi adım adım gezen Ağar, AK Parti ilçe Başkanlığı’nda teşkilat yöneticileriyle bir araya geldi. Burada ziyaretine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Ağar, “Teşkilat Başkanımız Ayhan Akbaba'ya ve teşkilat üyelerine çok teşekkür ediyorum. Bizi çok sıcak karşıladılar. Bu arada esnaf ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Gördüğümüz ilgiden hakikaten çok memnun oldum. Hemşehrilerimizle kucaklaştık, onlarla hasbihal ettik. Ben Karakoçan ilçesinin AK Parti’ye olan teveccühünü gördüm. Bundan çok mesud oldum. İnşallah biz de seçimden sonra hizmetlerimiz için sık sık geleceğimizin sözünü verdik. Beni tanıyorsunuz. Biz verdiğimiz sözü tutan bir aileyizdir. İnşallah Karakoçanlı hemşehrilerimizle seçimden sonra sık sık bir araya gelip gerekli istişareleri yapıp ufak tefek sorunlar olsa da bunların çözümünü hızlıca bitireceğiz. Bize gösterdikleri sıcak ilgiden dolayı Karakoçan halkımıza teşekkür ederim” dedi.

 

3 BİNİ AŞKIN VATANDAŞ İFTARDA BİRARAYA GELDİ

 

Milletvekili adayı Ağar, ziyaretlerinin ardından Karakoçan halkına iftar daveti verdi. Binlerce vatandaşın biraraya geldiği iftar programında konuşan Ağar, “Biz arkadaşlarımızla beraber Ramazan başladığı günden itibaren beraber iftar vermeye karar verdik. Bunun nedeni bir araya gelelim. Birbirimizi daha iyi tanıyalım, hasbihaller edelim, birbirimizi dinleyelim, aramızda sıcaklık oluşsun. Ben bunu burada gördüm. Bir aile olarak hep beraberiz. Bizim için en büyük mutluluk budur. İnşallah bundan sonraki Ramazanlarda da beraber olacağız. İftarlarımızı geleneksel hale getireceğiz. Bizim için önemli olan manevi değerlerdir. Hep beraber bu sıcak ortamlarda ailece birlikte iftar yapma dileği ile” diye konuştu.

 

'BİZE İNANIN, DESTEĞİNİZİ ESİRGEMEYİN'

 

Çok iyi bir ekiple Elazığ’a hizmet etmenin heyecanını yaşadıklarını vurgulayan Ağar, “Bizim çok iyi bir ekibimiz var. Bu ekip hizmet etmek için size inanmış durumda. Sizler de bize inanın. Sizden rica ediyorum. Bize desteklerinizi esirgemeyin. 5 milletvekili olarak Meclis’e gitmek istiyoruz. 5 kişi gidersek 5 sene boyunca harika hizmetler yapacağımıza inanın. Bizi tanıyorsunuz. Bizim için her şey Elazığ. Her şeyimizi geride bıraktık geldik. 5 milletvekili ile 5 sene boyunca hizmet etmenin sözünü veriyorum” ifadelerine yer verdi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI