Advert

GÜRTÜRK: TATİL BAŞARI İÇİN BİR FIRSATTIR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
GÜRTÜRK:  TATİL BAŞARI İÇİN BİR FIRSATTIR
GÜRTÜRK:  TATİL BAŞARI İÇİN BİR FIRSATTIR İRFAN ARSLAN
Bu içerik 340 kez okundu.

2017-2018 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILININ TAMAMLANMASI NEDENİYLE AÇIKLAMADA BULUNAN GÜRTÜRK:

TATİL BAŞARI İÇİN BİR FIRSATTIR

 

İrfan ARSLAN

2017-2018 eğitim ve öğretim yılının Elazığ'da planlandığı şekliyle başarılı bir şekilde tamamlandığı açıklandı.

Milli Eğitim İl Müdürü Feyzi Gürtürk, “Eğitim ve öğretim yılının tamamlanması nedeniyle karne alan öğrencilerimiz, özellikle başarısız oldukları derslerde başarılı olabilme adına bu tatil dönemini fırsata çevirmelidir” dedi.

Milli Eğitim Müdürü Gürtürk yaptığı açıklamada şunları söyledi: “2017-2018 eğitim öğretim yılının bu son gününde sizlerle birlikte olmaktan ve karne heyecanınızı paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Bugün 8.500 öğretmenimiz, 484 eğitim kurumumuzda öğrenim gören 128 bin öğrencimiz karnelerini alarak uzun bir tatile girmiş olacaklar. Uzun ve verimli geçen bir eğitim öğretim sezonunun ardından tatili hak eden anaokulundan liseye kadar tüm öğrenci kardeşlerimi ve çocuklarımızı kutluyorum.

Eğitim öğretim yılının bu son gününde öğrencilerimizle birlikte tüm anne ve babalarımızın da tatlı bir telaş içerisinde olduklarını biliyor, tüm velilerimize de bize ve okullarımıza verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum.

Asıl ve önemli teşekkürümüzü de eğitim öğretim sezonunun sorunsuz bir şekilde sonuçlanmasında emeği geçen bütün yönetici arkadaşlarıma ve eğitimin temel taşı olan değerli öğretmenlerimize yapmak istiyorum.

Sizler varlığımızın sebebi, yarınlarımızsınız. Hepiniz bizler ve aileleriniz için birer mücevhersiniz. Öğretmenlerimiz bir eğitim yılı boyunca sizleri nakış nakış işleyerek sahip olduğunuz cevheri ortaya çıkarmak için ellerinden gelen gayreti sarfettiler. Bizlerin bütün çabası sizlerin iyi bir eğitim alarak donanımlı, sağlıklı, mutlu bireyler olarak yetişmeniz içindir. Karne heyecanını yaşadığınız bu günde başarılı olanlarınız olacağı gibi beklediği notu alamayanlar da olacaktır. Aldığınız kötü notları değiştirmek, kendinizi geliştirmek ve eksikliklerinizi gidermek tamamen sizin elinizdedir ve bu tatil bunun için büyük bir fırsattır.

Elbette tatiller dinlenmeyi hak ettiğiniz dönemlerdir. Bütün bir yılın yorgunluğunu tatillerde atmak en büyük hakkınızdır. Ancak unutmayınız ki dinlenmek sadece boşa vakit geçirmek demek değildir. Tatilinizi dinlenerek, kitap okuyarak, seyahat ederek, yeni yerler, yeni insanlar tanıyarak, eğlenerek, spor yaparak ve ilgi alanlarınıza göre araştırmalar yaparak, değerlendirmenizi öneriyorum.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU