Advert

MHP İL BAŞKANI IŞIKVER: KARŞIMIZDA HDP DESTEKLİ BİR İTTİFAK VAR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
MHP İL BAŞKANI IŞIKVER: KARŞIMIZDA HDP DESTEKLİ BİR İTTİFAK VAR
MHP İL BAŞKANI IŞIKVER: KARŞIMIZDA HDP DESTEKLİ BİR İTTİFAK VAR İRFAN ARSLAN
Bu içerik 639 kez okundu.

Neslihan ÇARIKÇI

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Teşkilatı Ramazan ayının manevi ikliminde kucaklaşma etkinlikleri kapsamında Palu’da iftar programı düzenledi.

Yoğun katılımın gözlemlendiği programda MHP İl Başkanı Semih Işıkver, 24 Haziran seçimleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Işıkver, “Hepinizin malumu üzerine 1 aydır seçim kampanyalarımızı yürütüyoruz. Bizler diğer partilerden daha erken seçim çalışmalarımıza başladık. Kampanyamız süresince hep belirli bir üslupla çalışmalarımızı yürütmeye çalıştık” dedi.

Bir aydır seçim kampanyalarını sürdürdüklerini vurgulayan Işıkver, “Milliyetçi Hareket Partisi olarak Ramazan ayının manevi ikliminde kucaklaşma etkinlikleri kapsamında Palu ve Kovancılar ilçelerinin ortalarında bulunan bir tesiste vatandaşlarımızla bir araya geldik. Rabbim Mahmud- SaminiHazretlerinin, Şeyh Ali Septi Hazretlerinin manevi huzurlarında bir iftar yapmayı bizlere nasip etti. Ben bu gecenin ikliminde siyaset yapmayı çok doğru bulmuyorum. Ben bu evliyalar Diyarı ve medeniyetler beşiği olan bu coğrafyada sizlere bazı konular hakkında dert yanmak istiyorum. Hepinizin malumu üzerine 1 aydır seçim kampanyalarımızı yürütüyoruz. Bizler diğer partilerden daha erken seçim çalışmalarımıza başladık. Kampanyamız süresince hep belirli bir üslupla çalışmalarımızı yürütmeye çalıştık” ifadelerini kullandı.

DÖRT PARTİ TARİHİNİN HİÇBİR DÖNEMİNDE ORTAK PAYDADA BULUŞMAMIŞTIR

Genel başkanlarının talimatları doğrultusunda seçim kampanyalarını devam ettirdiklerini söyleyen Işıkver, “Gerek Kızılcahamam’da yapılan il başkanları toplantısında alınan talimatlar doğrultusunda gerekse benim il başkanlığı görevine geldiğim süreçte üç dört maddelik talimatlar verildi. Genel başkanımızın şahsıma verdiği birinci talimatı şuydu, cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır diyen ilk siyasal organizasyon biziz, git Elazığ’a cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı seçmek için sonuna kadar mücadele et dedi. Başımız üzerine dedik emredersiniz dedik. İki cumhur ittifakı 5-0 yapsın sakın ola ki kendi sazını çalmayasın Türkiye çok kritik bir süreçten geçiyor. Türkiye’de karşımıza konumlanmış olan siyasi partilere bakın onları bir araya getiren derin organizasyona da bakın. Bugün Cumhur ittifakının karşısında konumlanmış dört tane siyasi parti var. Bu dört parti tarihinin hiçbir döneminde hiçbir şekilde ortak bir paydada buluşamadılar. Fikir ve tarihi misyon anlamında bugüne dek Cumhuriyet Halk Partisi ile Saadet Partisini bir arada gördük mü?  Görmedik.İşte bunları bir araya getiren bir güç vardı. Üçüncü talimatı, ceviz kabuğunu doldurmayan sebeplerden dolayı İttifakın ruhuna ters düşecek herhangi bir açıklama ve davranıştan kaçınmamızı emrettiler. Emredersiniz dedim. Dördüncü talimatları ise Milliyetçi Hareket Partisinin kaç vekil çıkarttığını o gün sayasın dediler” şeklinde konuştu.

HER GİTTİĞİMİZ YERDE ERDOĞAN ADAYIMIZDIR DEDİK

Seçim kampanyaları süresince her gittikleri yerde Cumhurbaşkanı Adaylarının Recep Tayyip Erdoğan olduğunu dile getirdiklerini ifade eden Işıkver, “Yaklaşık 30-35 gündür bu talimatlar doğrultusunda siyaset yaptık. Başta il başkanı olarak ben, milletvekili adaylarımız, bağlı bulunan yan kuruluşlarımızın teşkilat başkanları, kadın ve ülkü ocakları başkanlarımız, sendika başkanlarımız gittiğimiz her yerde bismillah deyip Recep Tayyip Erdoğan bizim adayımızdır dedik.

Ancak Ak Parti milletvekili adayları ne dediler biz 5-0 yapacağız dediler. Bu konuda kendilerini ilk dönemlerde uyarmaya çalıştık. Birlikte rahmet ayrılıkta azap vardır dedik. Hiçbir zaman Milliyetçi Hareket Partisinin menfaatlerinin ülkemizin menfaatlerinin önünde tutmadık. Gün oldu Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin ülkemizin yüz yıllık kader çizgisi olduğunu söyledik. Bu en önemli kavşak noktasıdır dedik. Onlar ne dediler Şahin beyi ’de alıp gideceğiz dediler” dedi.

KARŞIMIZDA HDP DESTEKLİ BİR İTTİFAK VAR

Ak Partili Milletvekili adaylarına Elazığ’la ilgili, projelerini anlatmaları gerektiğini belirten Işıkver, “Elazığ’da her dönem Palulu bir milletvekilimutlaka seçilip Ankara’ya gidiyor.Elazığ ne yaptılar? Eğitim, kültür, sanayi, teknoloji alanında Türkiye çağ atladı. Son 15 yılda bunu kabul ediyoruz. Bu ülkenin gelişimi noktasında Palu ne kadar karşılık buldu. Bu ilçeye rahmetli Ali Rıza Septioğlu’ndan sonra ne yapılmış, hangi hizmetler getirilmiş var mı yapılan büyük bir yatırım.  Ama Ak Parti milletvekili adayları 5-0 sloganı ile siyaset yapmayı tercih ediyorlar. Ben buradan kendilerine sesleniyorum slogan siyasi yapmak yerine Palu’ya, Alacakaya’ya, Kovancılara, Elazığ’a neler yapacaksınız projelerinizi anlatın. Yol bir, amaç bir, hedef bir, ideal bir, aday bir. Size sesleniyorum iki ittifaklı bir seçime gidiyoruz karşıda HDP destekli bir ittifak var. Cumhurbaşkanımızı birinci turda seçtirmek zorundayız. Genel başkanımızın Kayseri’de yapmış olduğu konuşmadan 2 saat sonra Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bizim hedef kitlemiz MHP tabanı değildir dedi. Biz MHP olarak yerelde nezaket siyasetimizi ısrarla sürdüreceğiz” diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU