Advert

MHP’Lİ ADAYLAR BASKİL’DE

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
MHP’Lİ ADAYLAR BASKİL’DE
MHP’Lİ ADAYLAR BASKİL’DE İRFAN ARSLAN
Bu içerik 537 kez okundu.

Neslihan ÇARIKÇI

Milliyetçi Hareket Partisi milletvekilleri adayları Baskil’de “Devletin Başına Devlet Geçecek’’ sloganlarıyla karşılandı.

MHP milletvekili adayları Oğuzhan Demir, Mustafa Fahri Şaşmaz, Prof. Dr. Orhan Özbey, Mesut Aksan ve Sami Selen, MHP İl Başkanı Semih Işıkver, il, ilçe yönetimleri ve kadın kolları yönetimi Baskil ilçesinde verilen iftar yemeğinde vatandaşlar bir araya gelerek hasbihal ettiler.

MHP Baskil İlçe Başkanı Vehbi Genç tarafından sloganlarla karşılanan milletvekili adayları Baskil Belediye Başkanı İhsan Akmurat ve Baskil Kaymakamı Uhut Emre Koyuncu’yu ziyaret ettiler.

24 Haziran’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilk turda seçmenin gayreti içerisinde olunması gerektiğini belirten MHP Milletvekili adayı Oğuzhan Demir, ”İkinci olarak Cumhur ittifakını ilimizde de, ülke genelinde de en yüksek oyu alabilmesi için aldığımız her vazifeyi hakkıyla yerine getirip gittiğimiz her yerden her kesimden oy isteme gayreti içerisine girip insanları ikna etmenin yollarını aramalıyız. Üçüncü olarak, Cumhur ittifakı içerisinde ilimizde Milliyetçi Hareket Partisini hem oy olarak hem MHP'yi mecliste temsil edecek vekil sayısı olarak en yüksek sayı ve oy oranını alabilmesi için ittifak ruhunu da incitmeden gayret göstermeli ve bunda da başarılı bir sonuç elde etmenin yollarını aramalıyız" ifadelerini kullandı.

MHP Milletvekili adayı Prof. Dr. Orhan Özbey ise “Bu mübarek günde bu iftar saatinde bizlerle olduğunuz için, bizlere destek verdiğiniz için Allah sizlerden razı olsun. Sağ olun, var olun. Bu dönem bu seçimde tüm milletvekilleri listesinde tek bir Baskilli olarak bana sahip çıkacağınıza inanıyorum. Buraya kadar geldiniz, şeref verdiniz, bizlere destek oldunuz. İnşallah bu desteğiniz seçime kadar devam edecek, kendi evladınız, kendi kardeşiniz olan beni Allah’ın izniyle meclise göndereceksiniz. Ben Baskillilere güveniyorum” dedi.

MHP 5. Sıra milletvekili adayı Sami Selen, ”Bu organizasyonu planlayan sayın ilçe başkanım ve Ağabeyimiz Raif Çiçek ve desteklerini esirgemeyen il yönetimimize teşekkür ediyorum. Teşriflerinizden dolayı hepinizi saygı ve sevgi ve muhabbetle selamlıyorum" şeklinde konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ