Advert

YÜMLÜ: ELAZIĞSPOR'U BIRAKAYIM GİBİ BİR DURUM YOK

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
YÜMLÜ:  ELAZIĞSPOR'U BIRAKAYIM GİBİ BİR DURUM YOK
YÜMLÜ:  ELAZIĞSPOR'U BIRAKAYIM GİBİ BİR DURUM YOK İRFAN ARSLAN
Bu içerik 634 kez okundu.

TESİSLERDE BASIN TOPLANTISI DÜZENLEYEN BAŞKAN ADAYI YÜMLÜ:

ELAZIĞSPOR'U BIRAKAYIM GİBİ BİR DURUM YOK

 

Eren KAYA

Tetiş Yapı Elazığspor Kulübü Başkan Adayı Hacı Murat Yümlü, “AK Parti milletvekilleri ve adayları söz vermişlerdi ve sözlerinin arkasında durdular. Kesik olan elektriklerimiz açılacak. Çimlerimiz de kuruyor. Bu sorundan da kurtulacağız. Diğer siyasi parti milletvekili adaylarından da destek bekliyoruz” dedi. Yümlü, "Ben zorluklarla bugünlere geldim. Elazığspor’u bırakayım gibi bir durum yok. Çok güzel bir yönetimim var. Biz pes etmeyeceğiz. Sonuna kadar buradayız” ifadelerini de kullandı.

 

'AĞAR BİZE DESTEK OLACAĞINI DİLE GETİRDİ'

 

TY Elazığspor Kulübü Başkan Adayı Hacı Murat Yümlü, Elazığspor Tesisleri’nde basın toplantısı düzenledi. Yümlü şunları söyledi: “Sayın Bakanımız Mehmet Ağar ile görüşme gerçekleştirdik. Sayın Ağar her zaman olduğu gibi Elazığ sevdalısı olduğunu bir kez daha gösterdi. Bizlere destek olacağını dile getirdi. Çarşamba günü Ankara’da olacağını ve TFF ile ilgili girişimlerde bulunacağını ifade etti. Sonuna kadar bizlere yardımcı olacağını beyan etti. Bizim transfer tahtasını açabilmemiz adına yaklaşık 9-10 milyon TL gibi bir rakam önümüze çıkıyor. Bu rakamları ödemezsek hem transfer tahtası açılamayacak hem de 12 puan silme cezası ile karşı karşıya kalabiliriz. Sayın Ağar da bu yönde notlarını aldı. AK Parti milletvekili adayları da sağ olsunlar maddi ve manevi takımın yanında olacaklarının sözünü verdiler. Kamuoyu huzurunda AK Parti’nin 5 milletvekili adayına, il başkanına ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Görüşmelerimizde Elazığspor’a müthiş bir katkı ve destek sözü verdiler. Hepsi de canı gönülden destek vereceklerini dile getirdiler ki bizlerin de morallerini yükselttiler. Herkes sabırlı olsun. Elazığspor’un transfer tahtasını açacağız ve puan silme cezasıyla karşı karşıya bırakmayacağız. Kimsenin endişesi olmasın. Mehmet Yiğit de Elazığ’da. Sözleşme imzalamayı düşünüyoruz. Emre Öztürk de gelecek, Orhan Şam ile de temas kuracağız. Yine İstanbul’a gideceğim ve teknik direktör görüşmelerimiz de netleşecek. Sayın Mehmet Ağar da Elazığspor’a 4 tane futbolcu sözü verdi.

 

'SİYASİLERDEN DESTEK BEKLİYORUZ'

 

AK Parti milletvekilleri ve adayları söz vermişlerdi ve sözlerinin arkasında durdular. Kesik olan elektriklerimiz açılacak. Çimlerimiz de kuruyor. Bu sorundan da kurtulacağız. Sayın Vekilimiz Metin beyle de görüştüm AK Partili vekil ve adaylar verdikleri sözleri sonuna kadar tuttular ve sonuna kadar desteklediler. Diğer siyasi parti milletvekili adaylarından da destek bekliyoruz. Şu ana kadar sadece AK Parti milletvekili adayları ile Mehmet Ağar Elazığspor’a rakamı açıklamayacağım şu anda ama ciddi bir kaynak sözü verdi. Belediye Başkanımız Mücahit beyle de görüştüm. Sayın Yanılmaz’ın duruşu bizleri çok mutlu etti. Kısa bir zaman içerisinde projeleri hayata geçirip ne gerekiyorsa yapacağız. Bu arada kaynak noktasında ben 4 milyon TL aktaracağım dedim ancak bir kulüp başkanı daha fazla da kaynak oluşturur. Yeri gelirse 8-10-14 milyon TL gibi bir rakam da ortaya koyabiliriz. Bu kuyunun dibi boş. Şu an bir avukata 3 milyon 800 bin TL’lik bir teminat verdik. Daha da vereceğiz. Biz eski teknik direktörlerin  avukatlarıyla uğraşıyoruz. Hüseyin Kalpar 500 bin TL’lik bir bedelle bizi tahtaya vermiş. Diğeri yine öyle. Bunları çözmek kolay değil. Elazığspor’a kazandıracağımız hoca külfet bırakacak bir hoca olmayacak. Şu an isim vermek doğru değil ama kısa sürede açıklayacağız. Biz Elazığspor’un akan suyunun hesabını yaparız. Takımımızın 1 TL’sini bile boşa harcamayacağız. Kamuoyuna söz verdik. Bize verilen sözler de tutulacaktır. Sadece sabırlı olmamız lazım. Bu arada Mehmet Altıparmak ile de bir araya gelmeyi düşünüyoruz. Onun da gönlünü alacağız. Erzurumspor başkanıyla da görüşmüştük. Çok kaliteli bir isim. Bize ne istiyorsanız yapmaya hazırız demişlerdi. Ayrıca Malatya Başkanı Adil Gevrek ile de görüşeceğiz. Kimseyi kırmadan incitmeden yolumuza devam edeceğiz. Biz inandık ve kendimize güvendik."

 

'ELAZIĞSPOR’U BIRAKAYIM DİYE BİR DURUM YOK'

 

Her zaman destek gördüklerinin kaydeden Yümlü, olası destek olunmaması durumunda da pes etmeyeceklerini belirterek, “Olası bir destek olunmaması durumunda istifa etmeyeceğiz. Ben idealist adamım. Satılacak ne varsa satarım ben Mehmet Parlakyıldız gibi olmam. Zoru seven bir insanım. Ben zorluklarla bugünlere geldim. Elazığspor’u bırakayım gibi bir durum yok. Çok güzel bir yönetimim var. Biz pes etmeyeceğiz. Sonuna kadar buradayız” ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU