Advert

AK PARTİ ELAZIĞ İL GENÇLİK KOLLARI'NDAN RESİM SERGİSİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
AK PARTİ ELAZIĞ İL GENÇLİK KOLLARI'NDAN RESİM SERGİSİ
AK PARTİ ELAZIĞ İL GENÇLİK KOLLARI'NDAN RESİM SERGİSİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 317 kez okundu.

AK Parti Gençlik Kolları tarafından resim sergisi açıldı. Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “Genel Merkez Gençlik Kollarımızın tüm Türkiye’de uyguladığı ve herkese açık ‘çaylar bizden’ standımızı açıyoruz” dedi.

Sergide konuşan AK Parti İl Başkanı Gürgöze, “Bu akşam iftardan sonra iftarla teravih arasında gençlerimizin düzenlemiş olduğu bu organizasyona katıldık. Sergimizin açılışını ve çaylar bizdendir standımızın açılışını gerçekleştiriyoruz. Genel Merkez Gençlik Kollarımızın tüm Türkiye’de uygulamış olduğu gençlerimiz ve herkese açık iftardan sonra çaylar bizden standımızı açıyoruz. Ve aynı zamanda 16 yıllık süre içerisinde yapmış olduğumuz AK Parti olarak tüm Türkiye’de yapmış olduğumuz hizmetlerden çok kısa bir şekilde çünkü biz 16 yıllık hizmetlerimizi anlatmaya kalkışırsak ona saatler, stantlar, yerler yetmez. Günlerce anlatmak gerekir. Çok önemli hizmetler yaptık. Sadece yapmış olduğumuz hizmetleri ana başlıklar halinde bir kaçını sergi haline getirdiler ve sergisini açıyoruz şu anda. Gençlerimiz tabi ana kadememiz gibi teşkilatımızın her mensubu gibi gençlerimiz de sahada seçim çalışmasına hazırlık yapıyorlar gençlik kollarımızı biz hem gençlik kollarımızı hem kadın kollarımızı ana kademeden hiçbir zaman ayırmadık, bundan sonra da hiçbir zaman ayırmayacağız. Çünkü sahada onların akranları onlarla birlikte yaşayan, onların dilinden anlayan çok çok sayıda gencimiz var. AK Parti olarak gençlere çok önem veren bir partiyiz. Türkiye’de seçilme yaşını önce 25’e çektik, daha sonra da seçme hakkına sahipse 18 yaşındaki bir gencimiz, aynı şekilde seçilme hakkına da seçilme hakkına da sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Ve buna yönelik adımlarımızı attık. Resmi 16 Nisan’da yapılan referandumda da gençlerimiz 18 yaşında temsil edebilme hakkını elde ettiler. Ve şu anda da bizim AK Partimizin listelerinde 18 yaşında gencecik evlatlarımız var. Onlar geleceğimiz, yarınlarımız, yarınımızı şekillendirecek gençlerimiz” ifadelerini kullandı.

Gürgöze, “Biz AK Parti Gençlik Kollarına bu şekilde bakıyoruz. Tabi tüm hemşerilerimizi bu standı gezmeye, gençlerimizle sohbet etmeye, çaylar bizdendir standına gelmeye davet ediyoruz. Çay bahane tabi ki. Burada amaç kaynaşmak, gençlerin birbiriyle kaynaşması, tanışması, birbiriyle diyalog içerisine girmesi. Aynı zamanda bir de üyelik standımız var. AK Partimize üye olmak isteyen kişilerin de üye kayıtlarını aynı zamanda yapıyoruz. Gündüz yine burada bu hem gündüz hem gece akşam bu stantta sadece çay ikramlarımız var ama gündüz vaktinde de etkinliklerimiz devam ediyor. Adaylarımızın tanıtımı yine Cumhurbaşkanımızın ve AK Partimizin broşürlerinin dağıtılması hem tüm mahallelerimizde de devam ettiği gibi burada da devam ediyor. Dolayısıyla AK Parti tüm kademeleriyle sahada. Her bir noktada her bir alanda en ücra noktada bile AK Partiyi görmek mümkün, AK Partinin bir ferdini, bir mensubunu mutlaka Elazığ’ın en ücra noktasında görüyoruz. Biz dinamik bir teşkilatız, bu teşkilatlarımızı seçim kararıyla birlikte harekete geçirecek ve her alanda da takipçisiyiz. Çalışmalarımıza en hızlı şekilde devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU