Advert

SERMİN BALIK’TAN İLÇELERE ZİYARET

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
SERMİN BALIK’TAN İLÇELERE ZİYARET
SERMİN BALIK’TAN İLÇELERE ZİYARET İRFAN ARSLAN
Bu içerik 922 kez okundu.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Sermin Balık, Baskil ilçesini ziyaret etti.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Sermin Balık, vatan uğruna canını feda etmiş kahramanımız Fethi Sekin’in kabri başında dua okudu.

Sermin Balık, yaptığı açıklamada,‘’ Allah rahmeti ile muamele etsin, mekanı cennet olsun dua etti. İnsan büyür beşikte, mezarda yatmak için ve Kahramanlar can verir, yurdu yaşatmak için. Şehidimiz, kahraman kardeşimiz, Fethi Sekin ve bu vatan uğruna şehadete yürümüş tüm kardeşlerimiz, yurdumuzu yaşatmak için canlarını verdiler, Allah rahmetiyle muamele etsin, mekanları cennet olsun. Emanetleri başımızın üzerindedir” dedi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Balık,  seçim çalışmaları çerçevesinde Baskil’de yoğun olarak kadınların çalıştığı tekstil atölyesini ziyaret etti, Baskil de görmüş olduğu yakın ilgi ve teveccühten çok memnun olduğunu belirtti ve “Bu toprakların bir neferi düşüncesiyle daha çok çalışmak için sizler bana güç verdiniz, Allah sizlerden razı olsun” dedi.

Balık, Baskilli hemşerilerini ziyaret etti, büyük bir sevgi ile karşılandığı Baskil’de, “Görmüş olduğum bu ilgi ve sevgi beni çok mutlu etti” dedi.

 

110 YAŞINDAKİ DAĞDELEN’E ZİYARET

 

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Balık, Palu ilçesinde 110 yıllık koca çınar Şükrü Dağdelen'i evinde ziyaret etti, hayır duasını aldı. Balık, “Ne kadar büyük bir millet olduğumuzu anılarından dinledi. Koca bir çınardan bu sözleri duymak bizleri oldukça onurlandırdı” dedi.

 

SİVRİCE ZİYARETİ

 

Milletvekili adayı Balık, seçim çalışmaları çerçevesinde Sivrice Belediye Başkanı Ebubekir Irmak’ı ziyaret etti. Çok sıcak karşılanan Balık, “Sivrice ilçesinin turizm zenginliklerini çok daha yoğun tanıtmalıyız, görülmeye değer doğamız ve eşsiz misafir perverliğimizi herkes görmeli” dedi.

Balık, seçim çalışmaları çerçevesinde Sivrice’de yoğun olarak kadınların iştirak ettiği Öğretmenevi Lokali toplantısına katıldı. Sivrice’de görmüş olduğu bu yakın ilgi ve teveccühten çok memnun olduğunu belirten Balık, “Bu toprakların bir neferi düşüncesiyle daha çok çalışmak için sizler bana güç verdiniz, Allah sizlerden razı olsun” dedi.

 

MADEN ZİYARETİ

 

Milletvekili adayı Balık, Maden ilçesini ziyaret etti. Ak Parti Maden İlçe Teşkilatı'nı ve Madenli hemşerilerini ziyaret etti, büyük bir sevgi ile karşılandığı Maden'de, “Görmüş olduğum bu ilgi ve sevgi beni çok mutlu etti” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU