Advert

YANILMAZ: 24 HAZİRAN'DA OYLARIMIZI ARTIRACAĞIZ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
YANILMAZ: 24 HAZİRAN'DA OYLARIMIZI ARTIRACAĞIZ
YANILMAZ: 24 HAZİRAN'DA OYLARIMIZI ARTIRACAĞIZ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 345 kez okundu.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 24 Haziran seçimleri öncesi Sanayi Sitesi esnafları, Doğukent ve Abdulahpaşa Mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Başkan Yanılmaz sahurunu ise zabıta personelleriyle birlikte yaptı.

İlk olarak Sanayi Sitesini ziyaret eden Başkan Yanılmaz, esnaflarla bir araya geldi. Yanılmaz esnafın sorunlarını dinledi ve kendileriyle görüş alışverişinde bulundu, seçim öncesi her bir oyun ne kadar önemli olduğunu vatandaşlarla paylaştı.

Teravih namazı sonrası Doğukent Mahallesi’ndeki vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Yanılmaz, mahalle ile ilgili sorun ve talepleri dinledi.

Doğukent Mahalle Muhtarı Muhammed Coşkun, Belediye Başkanı Yanılmaz’ın her zaman yanında olduklarını ve kendisinin de her sıkıntılarına çözüm bulduğunu çözüm yolu aradığını ifade etti.

“Cumhurbaşkanını kendimiz seçelim hükümet de güvenoyunu direkt bizden almış olsun” diye sözlerine başlayan Başkan Yanılmaz ise, ”16 Nisan 2017'de nasıl % 71 oy verdiysek inşallah 24 Haziran'da da bunu artırarak % 75 oranında oy vereceğiz” dedi.

 

“CUMHURBAŞKANIMIZIN GÜCÜNE GÜÇ KATACAĞIZ”

 

Seçim çalışmaları kapsamında daha sonra Abdullahpaşa Mahallesi’ne geçen Başkan Yanılmaz burada da hemşerilerimizle bir araya gelerek 24 Haziran seçimlerinin öneminden bahsetti.

Abdullahpaşa Mahallesi Muhtarı Yavuz Köse, Yanılmaz’ın mahallede geniş kapsamlı çalışmalara imza attığını belirterek kendisine teşekkür etti.

Yanılmaz ise şunları söyledi: “15 Temmuz'da bir hain kalkışmaya girdiler ki ben o akşam Ankara'daydım. Elâzığ bunu çok hissetmedi ama Ankara'da ben Beştepe'nin nasıl bombalandığını, Gölbaşı'ndaki Özel Harekat’ın, meclisin nasıl bombalandığını, Kızılay'da tankların nasıl arabaları ezerek bir pestil gibi ezip geçtiğini çok iyi gördüm ve şahit oldum. Ama bu milletten Allah razı olsun. Hepimiz öyle cesur bir şekilde karşı koyduk ki dünya tarihine bir millet darbe yapıp kardeşi kardeşe düşman etmek isteyenlere nasıl müsaade etmez bunu gösterdik. 24 Haziran'da da sandığa gideceğiz. Cumhurbaşkanımızın gücüne güç katacağız. Dünyada Türkiye'yi daha güçlü kılmak için mücadelemizi vereceğiz, oylarımızı cumhurbaşkanımızın en yüksek oyu alması için kullanacağız.” 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI