Advert

100 BEKÇİ ALINACAK

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
100 BEKÇİ ALINACAK
100 BEKÇİ ALINACAK İRFAN ARSLAN
Bu içerik 840 kez okundu.

Mehmet KARAKILIÇ

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün 2018 yılında alacağı bekçi sayısı açıklandı. Yapılan açıklamaya göre Elazığ Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapmak üzere 100 bekçi alımı yapılacak.

İşte Elazığ’da yapılacak alımlarda aranan şartlar.

YAZILI SINAV 2-17 TEMMUZ ARASINDA GERÇEKLEŞECEK

Bekçi adayları, 2-17 Temmuz tarihlerinde şahsen müracaat ve ön sağlık kontrollerinin yapılmasının ardından Milli Eğitim Bakanlığı ile imzalanacak protokol sonucu belirlenecek tarihte yazılı sınava alınacak. Yazılı sınavdan başarılı olan adaylar, fiziki yeterlilik ve mülakat sınavlarına tabi tutulacak. Sınav işlemlerini başarıyla geçenler arasından yapılacak sıralamada, asıl ve yedek olarak belirlenen adaylar ilan edilecek.

BEKÇİ ALIMINDA ARANAN ŞARTLAR

a) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, b) En az lise veya dengi okul mezunu olmak, c) En az 167 cm boyunda olmak, d) Beden kitle indeksi 18 (dâhil) ile 27 (dâhil) arasında olmak. e) Başvuru yaptığı il sınırları içerisinde en az bir yıldır ikamet ediyor olmak, f) Askerlik ödevini bitirmiş olmak.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ