Advert

MHP ADAYI AKSAN, KAPALI ÇARŞI ESNAFININ SORUNLARINI DİNLEDİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
MHP ADAYI AKSAN, KAPALI ÇARŞI ESNAFININ SORUNLARINI DİNLEDİ
MHP ADAYI AKSAN, KAPALI ÇARŞI ESNAFININ SORUNLARINI DİNLEDİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 369 kez okundu.

Neslihan ÇARIKCI

MHP Elazığ milletvekili adayı Mesut Aksan, Belediye Çarşısı'nda bulunan esnafı ziyaret etti.

Milletvekili adayı Aksan, seçim çalışmaları kapsamında Belediye Çarşısı'nda iş yerlerini ziyaret ederek, esnafla sohbet edip talep ve beklentilerini dinledi.

Dövizde yaşanan dalgalanmalardan dolayı Kapalı Çarşı esnafının sıkıntı çektiğini belirten Aksan, şunları söyledi: "Seçim Koordinasyon Merkezimizin belirlediği program dâhilinde bugün Belediye Çarşısında esnaflarımıza ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Tabi esnaflarımızla birlikte burada alışveriş yapan hemşerilerimizle de görüşüyoruz, dertlerini dinliyor, kendimizi anlatıyoruz. Esnafımızın genel anlamda yakındığı bir husus var. Özellikle son dönemlerde dövizde yaşanan dalgalanmadan dolayı yaşamış oldukları bir sıkıntıdan bahsediyorlar. Tabi ramazan ayı ve bayram arifesinde çarşıda nispeten bir hareketliliğinde olduğunu görüyoruz. Ama diğer zamanlarda bu hareketliliğin olmadığını özellikle kira ödenmesinde, SGK primlerinin ödenmesinde, yanlarında çalıştırmış oldukları işçilerin ücretlerini ödemekte sıkıntı çektiklerini ifade ediyorlar. Elazığ’da ve ülkemizde bir işsizlik ve asgari ücretlinin problemleri var, emeklilerimizin maaşları yeterli değil. Ama ben kendilerinden özellikle bir şey istirham ettim. 15 Temmuz’dan sonra ülkemizin bir Suriye, Irak, Libya Mısır gibi olmasını arzu eden şer odaklarına karşı öncelikle vatanımızın,  devletimizin, milletimizin güçlü olmasını sağlamaya yönelik bir seçim dönemindeyiz.

Bu süreçte Milliyetçi Hareket Partisi olarak Türk devletinin ve milletinin bekası ve huzuru için bu ülkenin teminatı olduğumuzu biz ısrarla söylemeye devam ediyoruz.  Kaldı ki burada bulunan insanlarımızın da ortak görüşü 15 Temmuz’da sonra ülkemizin bekası ve huzurunun teminatı Milliyetçi Hareket Partisi olduğudur.  Vatandaşlarımızda bu teminatın sağlayıcısı olan Milliyetçi Hareket Partisine desteklerini ifade edeceklerini ve bunu da sandığa yansıtacaklarını söylemektedirler.  Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı problemlerinin çözümü noktasında, huzuru noktasında teminatını Milliyetçi Hareket Partisini görmeleri nedeniyle kendilerine teşekkür ediyoruz. 24 Haziran’daki verecekleri destekleri önemsiyoruz ve bu desteklerinin sandığa yansıtacaklarını ifade ettikleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum.’’ diye konuştu.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU