Advert

VARLIĞINI BİLİYORUZ ANCAK GEREKENİ YAPMIYORUZ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
VARLIĞINI BİLİYORUZ ANCAK  GEREKENİ YAPMIYORUZ
VARLIĞINI BİLİYORUZ ANCAK  GEREKENİ YAPMIYORUZ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 741 kez okundu.

İrfan ARSLAN

İslam dininin önemli isimlerinden biri olan Hz. İbrahim peygamberin babası Azer’in mezarı Elazığ'ın Sivrice ilçesinde olmasına karşılık bu mezar ile ilgili hiçbir çalışma yapılmıyor.

Ülkelerin inanç turizmlerinde önemli bir yer tutan bu tür türbe ve mezarların tanıtımı için çok önemli adımlar atılırken bu konuda da Elazığ'ın yetersiz kaldığı görülüyor.

Sivrice ilçesindeki Hazar Baba Dağı'nın zirvesinde bulunan Azer Baba mezarının yapılacak çalışmalar ile türbeye dönüştürülmesi mümkün.

Sivrice İl Genel Meclis Üyesi Ali Susam konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Kutsal dinlerin genetik babası olan ve Kâbe’yi inşa eden Hz. İbrahim peygamberin babası Azer’in mezarı Hazar Baba Dağı zirvesinde. Bunu yıllardır biliyoruz. Buranın gerekli çalışmalarla önemli bir merkez haline getirilmesi mümkün. Bu konuda bazı çalışmalarımız var. İnşallah en kısa sürede bu çalışmaların olumlu karşılığı alınır. Bu mekânın inanç turizmine kazandırılması ilçemiz ve ilimiz adına önem taşıyor” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ