Advert

MHP ADAYI ŞAŞMAZ, VATANDAŞLARLA BULUŞTU

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
MHP ADAYI ŞAŞMAZ, VATANDAŞLARLA BULUŞTU
MHP ADAYI ŞAŞMAZ, VATANDAŞLARLA BULUŞTU İRFAN ARSLAN
Bu içerik 422 kez okundu.

Neslihan ÇARIKCI

MHP milletvekili adayı Fahir Şaşmaz, 24 Haziran milletvekili seçimleri kapsamında vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Şaşmaz, Sürsürü Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

 

“BENİ BİLEN BİLİR BİLMEYEN DE KENDİ GİBİ BİLİR’’

 

Daha önce nasıl bir Fahir Şaşmaz var ise Elazığ bundan sonrada Fahir Şaşmazı aynı şekilde görmeye devam edeceğini belirten MHP milletvekili adayı Şaşmaz, "Rahmet ve bereket ayı Ramazan’da kıldığımız namazların, tuttuğumuz oruçların, ettiğimiz duaların kabul olması dileğiyle ve bugün de özellikle Kadir Gecesi olması sebebiyle tüm vatandaşlarımızın Kadir Gecesi'nin hayırlara vesile olmasını istiyorum. Kadir Gecesi vasıtasıyla ülkemize, vatanımıza, milletimize birlik, beraberlik ruhunun gelmesini istiyorum. Ramazan ayı münasebetiyle söze başlayıp olumsuz laflarda bulunan insanlar gibi olmayacağım.  Ben 11 ay nasılsam Ramazan ayında da aynı şekilde hitap etmeye devam edeceğim. Kişiler üzerinden, şahıslar üzerinde, kişisel heves ve arzular üzerinden siyaset, makam, mevki talep etmeyeceğim. Daha önce nasıl bir Fahir Şaşmaz var ise bundan sonra da Elazığ aynı şekilde Fahir Şaşmaz’ı görmeye devam edecek. Bizi bilen bilir bilmeyen de kendi gibi bilir diyor Mevlana Hazretleri. Ben de aynı şekilde bizi bilen bilir bilmeyen de kendi gibi bilir diyorum. Biz yakışanı yapıyoruz, herkeste kendine yakışanı yapıyor" diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI