Advert

GÜRGÖZE’NİN HIZINA YETİŞİLMİYOR

GÜRGÖZE’NİN HIZINA YETİŞİLMİYOR
GÜRGÖZE’NİN HIZINA YETİŞİLMİYOR İRFAN ARSLAN
Bu içerik 417 kez okundu.

AK PARTİ İL BAŞKANI, İLÇE, BELDE VE KÖY GEZİLERİNİ YOĞUN BİR ŞEKİLDE SÜRDÜRÜYOR

 

GÜRGÖZE’NİN HIZINA YETİŞİLMİYOR

 

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, 24 Haziran’da yapılacak seçim çalışmaları kapsamında ilçe ve belde gezilerine ara vermeden devam ediyor.

Bir günde iki ilçe, üç belde ve bir köyü ziyaret eden Ramazan Gürgöze’nin hızına yetişilmiyor. Gittiği her ilçe ve beldede yoğun bir ilgi ile karşılaşan Gürgöze, seçim çalışmaları kapsamında, vatandaşlarla bir araya geliyor, onların sorunlarını dinleyip çözümü noktasında adımlar atıyor. Esnaf ziyaretlerine önem veren Ramazan Gürgöze, ilçe ve belde teşkilatlarıyla da bir araya geliyor, toplantılar düzenliyor.

24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında, Arıcak ve Alacakaya ilçelerine giden Gürgöze, daha sonra Üçocak, Bükardi, Erimli beldeleri ve Palu’ya bağlı Baltaşı köyüne aynı gün içerisinde ziyarette bulundu.

Arıcak ilçesinde yeni parti binasının açılışını gerçekleştiren İl Başkanı Gürgöze açılışta, "Biz Arıcak’ı seviyoruz, Arıcak bizi seviyor. Bizim buraya ayrı bir muhabbetimiz ve ayrı bir sevgimiz var. Arıcak koordinatörlüğünü il başkanı olmadan önce ben yaptım. O dönemden başlamak üzere Arıcak’la ilgili çok yakın temaslarımız devam ediyor" ifadelerini kullandı.

İlçe Başkanı Nadir Gülşen’in başarılı çalışmalarına da değinen Gürgöze, ilçe başkanının çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Arıcaklıların AK Parti'ye sürekli destek verdiklerinin altını çizen Başkan Gürgöze, "Bu seçimlerde de Arıcak’tan çok güçlü bir destek bekliyoruz" diye konuştu.

Arıcak ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Gürgöze, buradan Üçocak beldesine geçti. Üçocak’ta kısa bir açıklama yapan Gürgöze, "Arıcak bize 1 Kasım seçimlerinde yüzde 73'lük bir destek verdi. 16 Nisan referandumunda ise yüzde 83'lük bir destek verdi. Allah’ın izniyle Arıcak 24 Haziran seçimlerinde de rekor kıracak. Buralar gerçekten zor coğrafyalar. Bu zor coğrafyanın geçmişten gelen sorunları var. Bu sorunları hükümetlerimiz döneminde çözdük, çözüyoruz. Yeni göreve gelecek milletvekilleriyle ve yeni başkanlık sisteminin getireceği etkin ve hızlı karar alma süreciyle inşallah bütün sorunlar çözülecektir" dedi.

Arıcak’taki temaslarının ardından Alacakaya ilçesine geçen İl Başkanı Gürgöze, burada parti binasında teşkilat mensupları ve vatandaşlarla bir araya geldi. 

Alacakaya’da da esnafları ziyaret eden ve vatandaşlarla bir araya gelen Gürgöze, Alacakaya programının sonunda yaptığı açıklamada, "Sabah saatlerinde Arıcak’taydık. Daha sonra Üçocak, Bükardi ve Erimli'ye gittik. Şimdi de Alacakaya’dayız. İlçemize seçim ziyareti gerçekleştirdik. Seçime az bir zaman kala, hiç kimsenin gelip ziyaret etmediği; ama bizim 16 yıl boyunca bırakın ziyaret etmeyi, hizmet getirdiğimiz yerlere seçim ziyaretleri gerçekleştiriyoruz.  Milletimiz şuna bir defa daha şahitlik etti ki gerçekten kadirşinas bir halkımız var. Kendisine yapılan hizmeti hiç unutmayan ve karşılığını kat kat veren bir halk" ifadelerini kullandı.

Programın ardından Ramazan Gürgöze ve beraberindekiler, Palu Baltaşı'nda düzenlenen iftar programına katılmak üzere ilçeden ayrıldı. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!