Advert

KOCA’DAN KUDÜS GÜNÜ AÇIKLAMASI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
KOCA’DAN KUDÜS GÜNÜ AÇIKLAMASI
KOCA’DAN KUDÜS GÜNÜ AÇIKLAMASI İRFAN ARSLAN
Bu içerik 307 kez okundu.

AGD Elazığ Şube Başkanı Recep Koca, Kudüs Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, “Ümmetin Birlik ve Diriliş günü olmasına dair dualar eşliğinde tertiplediğimiz bir Kudüs Gününüzü tebrik ederiz” dedi.

Koca, açıklamasında şunlara yer verdi: “Ümmetin birliği ve dirilişi için ceht ederken şehit düşen tüm kardeşlerimize Allah’tan rahmet dileriz. Kudüs denilince dünyada akla gelen en önemli isim merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamıza da Allah’tan rahmet diliyoruz. Irkçı emperyalizmin baş aktörü ABD, bundan takriben 5,5-6 ay önce büyükelçiliğini Kudüs’e taşıma kararı almış ve bu kararını da 14 Mayıs tarihinde geçekleştirmiştir. Yine onunla ilgili bugün olduğu gibi basın açıklamalarında bulunduk. Basın açıklamalarında bizler 'bir yerde zülüm varsa onu elinizle düzeltin, eğer elinizle düzeltme imkânınız yoksa dilinizle düzeltin, eğer buna da gücünüz yetmiyorsa kalbinizle buğz edin ancak bu da imanın en zayıf noktasıdır' diyen Efendimiz (s.a.s) ‘in nebevi uyarısını dikkate alarak yapıyoruz. Yani bizler kıymetli hemşerilerim basın açıklamalarını elimizle düzeltmeye gücümüz olmadığı için elimizle gerçekleştirecek herhangi bir siyasi gücümüzün olmadığı için bu basın açıklamasını yapıyoruz.  Kudüs’ün geleceği her Müslüman’ı kendi evinin, ailesinin, çocuklarının geleceği gibi yakından ilgilendirmektedir. Efendimiz (sas), 'Mescid-i Aksa’ya gidin ve içinde namaz kılın. Eğer oraya gidemez ve içinde namaz kılamaz iseniz kandillerinde yakılmak üzere oraya zeytinyağı gönderin' buyurmuşlardır. Elbette burada zeytinyağı bir semboldür. Efendimiz (sas) henüz o zaman için fethedilmemiş Kudüs’ün ve Mescid-i Aksa’nın önemini bildirmek için bu hadisi beyan etmiştir. Bize düşen tarih boyunca vahyin, tebliğin ve mücahedenin merkezi olmuş bir beldeye sahip çıkmak, oranın bir İslam şehri olması için her türlü desteği o topraklara vermektir. Bugün burada yaptığımız bu basın açıklaması ile tüm dünyaya Kudüs’ün sahipsiz olmadığını beyan etmiş oluyoruz. Kudüs’e sahip çıkmak sadece Kudüs’e sahip çıkmak değildir. Biz biliyoruz ve tüm kalbimizle inanıyoruz ki çocuk Gazze’de de çocuktur, Cizre’de de çocuktur. Biz biliyoruz ve inanıyoruz ki Kudüs’e sahip çıkmak, Bağdat’a, Şam’a, Tahran’a, Beyrut’a, Kahire’ye ve Mekke’ye sahip çıkmaktır. Biz biliyoruz ki Kudüs’e sahip çıkmak Müslüman ya da değil tüm mazlumlarım dertleriyle dertlenmektir. Bugün burada ve tüm illerde eş zamanlı yaptığımız basın açıklamasıyla tüm dünyaya terör örgütü İsrail’e 'çok yakında nasıl bir inkılâba uğrayıp devrileceğini' bir kez daha haykırmış oluyoruz. Terör örgütü İsrail’in Kudüs’ten ve işgal ettiği topraklardan sökülüp atılacağı günler çok yakındır. Allah yaptığımız çalışmaları hayırlara vesile kılsın. Özgür Kudüs, özgür Mescid-i Aksa’da buluşmak temennisi ile…”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU