Advert

TOLGA AĞAR: GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN GÜÇLÜ MECLİS ŞART

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
TOLGA AĞAR:  GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN GÜÇLÜ MECLİS ŞART
TOLGA AĞAR:  GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN GÜÇLÜ MECLİS ŞART İRFAN ARSLAN
Bu içerik 764 kez okundu.

AK PARTİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ADAYI ZÜLFÜ TOLGA AĞAR:

GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN GÜÇLÜ MECLİS ŞART

 

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, “Güçlü bir Türkiye’nin var olması için güçlü hükümetin, güçlü meclisin olması gerekiyor. Bunun için sizlerden rica ediyorum; 16 senedir vermiş olduğunuz oyların karşılığı inanın ki bu seçimle beraber bizlere dönecektir. Buna inanmasam zaten aday olmazdım” dedi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Ağar, bu kapsamda Şehit İlhanlar Caddesi’nde hizmet veren esnafları ziyaret etti. Esnaflarla ve vatandaşlarla tokalaşan Ağar, 24 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakı ve AK Parti’ye destek istedi.

Milletvekili adayı Ağar, Cip Mesire Alanı'nda düzenlenen iftar daveti programında ise Kuzova köylüleriyle bir araya geldi. 3 bine yakın vatandaşın katıldığı iftar programında konuşan Ağar, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin önemine vurgu yaptı.

Güçlü bir Türkiye’nin var olması için güçlü hükümetin ve güçlü meclisin olması gerektiğini ifade eden Ağar, şöyle konuştu: “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi gerekli ve geç kalmış bir adımdı. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 16 sene boyuncaki iktidarlarında Türkiye için elinden gelen bütün altyapı hazırlıklarını tamamlamıştır. Fakat gel gör ki gerek vesayet ortamı gerekse bürokrasi birçok yatırımın önünü tıkamıştı. Bizlerin 16 yıllık iktidarda kendimize, şahsımıza, vatandaşlar olarak ihtiyacımız olan altyapının tamamlanmasından sonra gerekli kalkınma atağı Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'yle beraber olacak. Bizlere güvenmenizi rica ediyorum. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nde bütün sulama projelerinin sonu gelecektir. Bizlerin son hamlesi olan 11 milyon Liralık yatırım sözünü Sayın Başbakan’dan aldık. Hızla bunu bitireceğiz ve sulama sistemini hızla sizlerin hizmetine açacağız. Yatırım demek huzur ortamı demektir. Huzur ortamı demek güçlü bir Türkiye demektir. Güçlü bir Türkiye’nin var olması için güçlü hükümetin, güçlü meclisin olması gerekiyor. Bunun için sizlerden rica ediyorum; 16 senedir vermiş olduğunuz emeklerin, vermiş olduğunuz oyların karşılığı inanın ki bu seçimle beraber bizlere dönecektir. Buna inanmasam zaten aday olmazdım. Türkiye eski Türkiye değil. Aslan gibi bir Türkiye var ortada. Edilen değil, eden bir Türkiye var. Kimsenin karışamadığı bir Türkiye var. Kendi göbeğini kendi kesen bir Türkiye var. Ben sizlere sözüm olan kalkınma atağını Elazığ’da başlatmak için geldim. Bunun için 16 senelik verdiğimiz emeğin karşılığını şimdi alacağız. Milletvekili demek Ankara ile Elazığ arasına çekilen bir kablodur. Bu kabloda farklı renkler olabilir. Biliyorum ki bana güveniyorsunuz. Biliyorum ki aramızdaki bağı kurduk. Hepimizin derdi benim derdimdir. Hepiniz bana emanetsiniz. Ben kendimi 24 Haziran’da size emanet ediyorum. Siz de 25 Haziran gününden sonra bana emanet olacaksınız. Etrafımızdaki ülkelerin halini görüyorsunuz. Onların problemlerini yaşamamamız gerek. İşlerini kaybettiler, aşlarını kaybettiler. Allah korusun namuslarını kaybettiler. Evlerini kaybettiler. Zor günler yaşıyorlar. Bizim bu birliğimizi korumamız için, kararlarımızı hızlı verebilmemiz için içeride dışarıda sayın cumhurbaşkanımızı destekleyebilmemiz için sizlerden rica ediyorum; Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini destekleyin. Başka laflara inanmayın.”

Milletvekili adayı Ağar, iftar programının ardından Elazığ merkez Kuyulu ve Tadım köylerine giderek vatandaşlarla kucaklaştı. Köy meydanlarında vatandaşlarla bir araya gelen Ağar, 24 Haziran seçimleri için destek istedi.

Ağar, sahur programında ise AK Parti Elazığ İl Teşkilatı’nın organize ettiği toplantıda sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile bir araya geldi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU