Advert

MİLLETVEKİLİ BULUT’TAN GÜNDE 18 SAAT SEÇİM ÇALIŞMASI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
MİLLETVEKİLİ BULUT’TAN GÜNDE 18 SAAT SEÇİM ÇALIŞMASI
MİLLETVEKİLİ BULUT’TAN GÜNDE 18 SAAT SEÇİM ÇALIŞMASI İRFAN ARSLAN
Bu içerik 388 kez okundu.

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkez Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili adayı Metin Bulut 24 Haziran’da yapılacak seçimler öncesi sabahın ilk ışıkları ile başlayan seçim gezilerine sahur vaktine kadar ara vermeden devam ediyor.

Günün ilk ışıkları ile birlikte seçim gezilerine başlayan ve vatandaşlarla birlikte olan Milletvekili Metin Bulut sivil toplum kuruluşları ya da mahallelerden gelen iftar davetlerine icabet göstererek hemşerileri ile vakit geçiriyor, onlarla sohbet ediyor.

Esnaf ve vatandaş ziyaretlerinin yanı sıra sivil toplum kuruşlarını da unutmayan Milletvekili Metin Bulut teravi namazlarını da her akşam farklı bir mahallede farklı bir camide eda ediyor. Teravi namazları sonrasında mahalle sakinleriyle bir araya gelen Bulut, sahur vaktine kadar seçim koordinasyon merkezi tarafından verilen programların dışında çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Bu çalışmalar günde bazen 18 saati buluyor.

Geçtiğimiz akşam da ilk olarak Mollakendi beldesini ziyaret eden Milletvekili Bulut daha sonra Yurtbaşı beldesine geçerek gecenin ilerleyen saatlerine kadar esnaf ziyaretlerini gerçekleştirdi ve belde sakinleriyle sohbet etti.

24 Haziran akşamı Türkiye’de yeni bir dönemin başlayacağını ifade eden Bulut, “Bu önemli süreçte aziz hemşerilerimizden bir kez daha destek istiyoruz” diye konuştu. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ