Advert

TÜRKİYE’DE BİR ‘ORTA OYUNU’ VAR!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
TÜRKİYE’DE BİR ‘ORTA OYUNU’ VAR!
TÜRKİYE’DE BİR ‘ORTA OYUNU’ VAR! İRFAN ARSLAN
Bu içerik 422 kez okundu.

PARTİSİNİN ELAZIĞ’DA DÜZENLEDİĞİ MİTİNGTE KONUŞAN MERAL AKŞENER:

TÜRKİYE’DE BİR ‘ORTA OYUNU’ VAR!

İzzet TUMAY

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, seçim çalışmaları kapsamında partisinin düzenlediği mitinge katılmak üzere Elazığ’a geldi.

15 Temmuz Demokrasi Meydanında halka seslenen Akşener, “Evet Elazığdaşız, gakkoşlar diyarındayız. Elazığ’da kadınlar da gakgoş, erkeklerde gakkoş” dedi.

‘Cumhurbaşkanı Meral Akşener’ sloganı atan vatandaşlara, şöyle seslendi: “Siz Cumhurbaşkanı Akşener dedikçe önümüze çöp kamyonları çıkıyor. Yuhlamayla gerek yok, 24 haziranda hepberaber gerekeni yapacağız. Sonra Elazığ’da insanlara eziyet olsun diye mitinge herkes girmişken ‘bomba’ araması yapılıyor. Yav gakkoşu kokutabilirmisiniz, gakkoşla niye inatlaşıyorsunuz? Gakkoşla inatlaşılır mı? Bakın ben inatlaşıyormuyum, her söylenene kafamı eğiyorum. Çok enterasan bir şeçim, 24 Haziran Günü hem Cumhurbaşkanı seçeceksiniz, hem milletvekilleri için oy kullanacaksınız. Bu seçimin süper baskın seçim olmasının sebebi; İYİ parti ve genel başkanı Meral Akşener’dir. Çünkü seçime sokmamak için ellerinden gelen gayreti gösterdi bu muhteremler ama Allah yardım etti; Allahtuzak kuranların tuzaklarını bozandır. Onun için seçime girme sorununu aştık. Şimdi çok pişmanlar yani bir arıza çıksa da iptal etseler herhalde tosun keserler şu seçim iptal olsun diye. Bu seçim bir şeyi ortaya çıkardı; birbirine benzemezlerin nasıl yahn yana geldiğini gördük. Milliyetçiliği ayağının altına alanlarla birbirlerine Türk milliyetçilerine ‘fatiha bilmezler’ diyenlerin nasıl bir araya geldiğini gördük. Demek ki İYİ Parti korkusu, Meral Akşener korkusu herkesi birbirinin yanına getirebiliyormuş. Kardeşim madem bu kadar dost olacaktınız 7 Haziran’da 2015’te niçin Ak Parti ile hükümet kurmadınız? Niçin bombaların patlamasına müsaade ettitiniz. Niçin hendeklerin kazılmasına müsaade ettiniz?

EN İYİ ÇALIŞMIŞ SİYASİ PARTİ BİZİZ

Türkiye’de bir orta oyunu var. Bu orta oyununa Allah’ın izni ile önce milletimizin gözüne daha sonra da seçimde bu arkadaşların gözüne o aynayı tutacağız inşallah. En iyi çalışmış siyasi parti biziz. 7 aylık bir siyasi partiyiz. Elazığ’a bu üçüncü gelişim ve her seferinden gakkoşlar kız kardeşlerini yalnız bırakmadılar. Bütün zorluklara, bütün ürkütmelere, bütün korkutmalara rağmen dimdik geldiler ve bu kardeşlerine destek oldular. Allah sizden razı olsun, bugün burada bu sıcak altında oruç ağızla benimle berabersiniz hakkınızı bana helal edin. Biz bir seçime gidiyoruz sanırsınız savaşa gidiyoruz, insanları birbirine düşman eden bir dille bu iktidar yolun sonuna geldiğini onu ortadan kaldırabilmek için insanları birbirine düşüren bir dille hareket ediyor.

ELAZIĞ’IN EN BÜYÜK SORUNLARINDAN BİRİSİ GENÇ İŞSİZLİK

En azından hazırlıklı parti biziz, her bir projemiz insanımıza ve gencimize dokunuyor. Ama ilginç bir şey var; herkes yan gelip yatmış, proje hazırlayamamışlar, ya benim sözlerimi çalıyorlar, ya benim projelerimi çalıyorlar ya da şöyle diyorlar; kaynak nerede? Elazığ’ın en büyük sorunlarından birisi ‘genç işsizlik’. Tüm Türkiye’nin en önemli sorunu işsizlik ve bunun içinde genç işsizliği. Çok iyi bir ekonomik kadrouz var. Yalan konuşmayan, yani sayın Erdoğan’a yaptıkları gibi yarın seçildiğimde benim gönlümü etmek üzere değil vatandaşın refaha, huzura erdirmek için çalışacak bir ekonomik kadrom var. Çok iyi bir dış ilişkiler kadrom var, çok iyi bir sosyal haklar konusunda bir kadrom var. Hazırladığımız projelerin tümü vaatandaşa değer projelerdir. Bunlardan birisi işsiziği çözecek projemizdir. 5 yıl içinde işsizliği Türkiye’de 5,6’ya indireceğiz. Her yıl 50 Milyar Dolar yatırım yapacağız. Bir devlet gencine iş vermek zorundadır. Gençlerimize ayda 500 lira vatandaşlık maaşı vereceğiz. Emeklilere iki bayramda 1500 TL ‘iyi bayramlar’ ikramiyesi vereceğiz.

ŞEKER FABRİKALARI İLE İLGİLİ SÖZLEŞMEYİ İPTAL EDECEĞİM, TRT’Yİ KAPATACAĞIM

Cumhurbaşkanı seçilir seçilmez şeker fabrikaları ile ilgili yapılan sözleşmeyi iptal edeceğim. TRT’yi kapatacağım dedim; evet TRT’yi kapatıyorum. 2,5 Milyar Türk Lirası yıllık vatandaşın cebinden çıkıyor.”

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TFF GENEL KURULU 1 HAZİRAN'DA
TFF GENEL KURULU 1 HAZİRAN'DA
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!