Advert

ŞERİFOĞULLARI: “KAHRAMAN ORDUMUZ SINIR ÖTESİNDE DESTAN YAZIYOR”

ŞERİFOĞULLARI: “KAHRAMAN ORDUMUZ SINIR ÖTESİNDE DESTAN YAZIYOR”
ŞERİFOĞULLARI: “KAHRAMAN ORDUMUZ SINIR ÖTESİNDE DESTAN YAZIYOR” İRFAN ARSLAN
Bu içerik 1007 kez okundu.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Şahin Şerifoğulları, Münbiç’e başlatılan sınır ötesi harekâtla kahraman Türk ordusunun gücünü tüm dünyaya gösterdiğini belirterek, “Sınır ötesinde destan yazıyoruz, içerdeki muhalefet bu başarıya gölge düşürmeye çalışıyor” dedi.

Seçim çalışmalarını sürdüren Şerifoğulları esnaf ve vatandaş ziyaretlerine ara vermeden devam ettiklerini kaydederek, son düzlüğe girerken coşkunun giderek arttığını vurguladı.

Gündemdeki konulara ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Şerifoğulları, “Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekâtlarıyla sınırlarımızda bir terör devleti kurmak isteyenlere cevabımızı en iyi şekilde verdik, vermeye de devam ediyoruz. Tüm dünyaya cesaret ve başarı konusunda adeta ders veren kahraman Türk ordumuz, başlatılan Münbiç operasyonuyla yeni bir destan yazıyor. AK Parti iktidarlarıyla birlikte her alanda gelişen ve büyüyen Türkiye, savunma sanayisinde gerçekleştirdiği atılımlarla hem içerde hem dışarıda vatanımızı bölmeye çalışan güçlere karşı mücadelesini sürdürüyor. Tüm dünyanın ibretle ve kıskançlıkla izlediği bu operasyonlar ne yazık ki muhalefet partileri tarafından eleştiriliyor. “Suriye’ye girmemeliyiz, Kuzey Irak’a girmemeliyiz. Bizim oralarda ne işimiz var” diyenler, ordumuzun başarısına gölge düşürmeye çalışıyor. Ordumuzun başarısını çekemeyenler millet nezdinde bugüne kadar karşılık bulmadı, 24 Haziran’da da bulamayacaktır. Biz yerli silah üretiyoruz, yerli tank üretiyoruz, yerli uçak üretiyoruz. AK Parti ile Türkiye savunma sanayisinde çok önemli bir noktaya geldi. Biz bunları neden yapıyoruz. Ülkemiz bölünmesin diye yapıyoruz. Bir Suriye, bir Irak, bir Libya olmayalım diye yapıyoruz. Ülkemizin sınırlarını korumak için tüm terör örgütlerine karşı bu denli mücadele veren AK Parti tek vatan, tek bayrak, tek devlet ve tek millet anlayışıyla ülkemizin büyümesine katkı sağlamaya devam edecektir. Aziz milletimiz de dünyada söz sahibi olmaya hak kazanan güçlü Türkiye için 24 Haziran’da yine AK Parti’ye en güçlü desteği verecektir” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!