Advert

YILMAZ: GELENEĞİMİZ DEVAM EDECEK

 YILMAZ: GELENEĞİMİZ DEVAM EDECEK
 YILMAZ: GELENEĞİMİZ DEVAM EDECEK İRFAN ARSLAN
Bu içerik 538 kez okundu.

TÜFAD ELAZIĞ İL BAŞKANLIĞI'NIN HAMİT AYDEN ANISINA DÜZENLEDİĞİ SEMİNER YAPILDI

YILMAZ: GELENEĞİMİZ DEVAM EDECEK

 

İrfan ARSLAN

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Elazığ İl Başkanlığı'nca düzenlenen Antrenör Gelişim Semineri bu yıl, Elazığspor’un eski futbolcularından Hamit Ayden anısına yapıldı. Fırat Üniversitesi Prof. Dr. Mustafa Temizer Toplantı Salonu'nda yapılan seminerin açılış konuşmasını yapan TÜFAD Elazığ İl Başkanı Münir Yılmaz, "İki yılda bir yapılan ve antrenörlerin katılımının zorunlu olduğu gelişim seminerini bu yıl Hamit Ayden anısına düzenledik. Geçtiğimiz yıllarda da bu şekilde bir eski futbolcumuz anısına düzenlediğimiz seminerlerimiz önümüzdeki yıllarda da aynı format üzerinden devam edecek” dedi.

Düzenlenen seminere TFF Eğitim Dairesi'nden Mehmet Ekşi ile Namet Ateş eğitmen olarak katılırken, seminerde, İngiltere’nin Arsenal takımında görev yapan antrenör Emre Aydemir de bir sunum yaptı. Bu arada Hamit Ayden anısına hazırlanan bir de sinevizyon gösterisi sunuldu.

TÜFAD İl Başkanı Yılmaz, yaptığı konuşmada, “İki yılda bir zorunlu olarak yapılan ve ilimizde veya çevre illerde görev yapan antrenörlerin katılımının zorunlu olduğu gelişim seminerinden inanıyorum ki antrenör arkadaşlarımız bilgi ve birikimlerini artırarak çıkacaklardır. Çünkü bilgi başarıya direk katkı yapmaktadır. Her seminerimizi bir futbolcumuz anısına düzenlediğimiz gelişim seminerimizi bu yıl Hamit Ayden anısına gerçekleştirdik. Böylece geçmişi ile bugün arasında bir köprü de kurmuş oluyoruz” dedi.

Seminer öncesi Mehmet Ekşi, Namet Ateş, Emre Aydemir ile merhum Hamit Ayden’in eşi Hatice Ayden’e birer plaket verildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!