Advert

TUNÇ İLE YANILMAZ’DAN TİCARET BORSASI’NA ZİYARET

TUNÇ İLE YANILMAZ’DAN TİCARET BORSASI’NA ZİYARET
TUNÇ İLE YANILMAZ’DAN TİCARET BORSASI’NA ZİYARET İRFAN ARSLAN
Bu içerik 309 kez okundu.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Mehmet Hadi Tunç ile Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’ı ziyaret etti.

Müsteşar Tunç’un STK’ların sıkıntılarıyla birebir ilgilendiğini ifade eden Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Ankara’ya her gittiklerinde kendisine kolaylıkla ulaşabildiklerini ve şehrimiz adına gerçekleştirilecek önemli proje taleplerini mutlaka değerlendirdiklerini kaydetti. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Tunç’un, Elazığ adına önemli çalışmalar gerçekleştirdiğini kaydeden Dumandağ, Elazığ’ın bir bakanı olmadığını ama başarılı bir müsteşara sahip olduklarını belirtti.

 

YANILMAZ: TARIM VE HAYVANCILIK ŞEHRİYİZ

 

Belediye Başkanı Yanılmaz da, Elazığlı bürokrat ve siyasetçilere önemli görevler düştüğünü belirterek, bir oyun bile çok kıymetli olduğunu söyledi. Yanılmaz, 24 Haziran’da daha güçlü bir Türkiye’nin temellerinin atılacağını ve 25 Haziran sabahı ise tarım ve hayvancılık şehri olan Elazığ için yepyeni projeler üretme vakti olduğunu kaydetti.

 

TUNÇ: ELAZIĞ’A HİZMETLER ARTARAK DEVAM EDECEK

 

Türkiye’nin 24 Haziran’da yeni bir döneme gireceğini ve Tarım Bakanlığı olarak çok yönlü çalışmalar içerisinde olduklarını kaydeden Müsteşar Tunç ise, Elazığ’ın tarım ve hayvancılık alanında önemli bir yol kat ettiğini ve bölgesine önemli kazanımlar sağladığını söyledi. Bakanlık olarak koordineli bir çalışmanın sonucunda ilin ihtiyacı olan tarımsal ürün ve ticaret faaliyetlerini geliştireceklerini kaydeden Tunç, Elazığ’ı kalkındıracak bütün çalışmaların takipçisi olacaklarını sözlerine ekledi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!