Advert

SERMİN BALIK ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ

SERMİN BALIK ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ
SERMİN BALIK ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 343 kez okundu.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Sermin Balık, Murat Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti. Karşılıklı sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette öğretmenlerden okulun durumu hakkında bilgi alan Sermin Balık, gençlerin nitelikli eğitim almaları için ellerinden geleni yapacağını söyledi.

Milletvekili adayı Balık, Kazım Karabekir esnafını ziyaret etti. Sermin Balık’ı iş yerlerinde görmekten mutlu olduklarını dile getiren esnaflar, sıkıntılarını, şikâyetlerini, mağdur oldukları ya da memnun oldukları uygulamaları Balık’a iletti. Esnaflar, ziyaret sırasında duygularını, “Sıcak, gülen ve anlayışlı yüzünü Elazığ’a geldiği günden itibaren sürdüren, her daim halkla iç içe olan, vatandaşların sorunlarıyla yakından ilgilenen Sermin Balık’a yapmış olduğu bu ziyaretler için teşekkür ediyoruz” sözleriyle dile getirdi.

Balık, Kaya Karakaya Güzel Sanatlar Lisesi'ni de ziyaret edip öğretmenler ile toplantı düzenledi. Balık, burada yaptığı konuşmada, "Gençlerimizin nitelikli eğitim almaları en öncelikli hedefimizdir. AK Parti gençlerin iyi bir iş sahibi olmaları, sağlıklı bir aile kurmaları ve toplum için sorumlu birer birey olmaları için nitelikli eğitimi ilk sıraya almaya devam edecektir" dedi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!