Advert

ŞERİFOĞULLARI’NDAN ELAZIĞ HALKINA TEŞEKKÜR

ŞERİFOĞULLARI’NDAN ELAZIĞ HALKINA TEŞEKKÜR
ŞERİFOĞULLARI’NDAN ELAZIĞ HALKINA TEŞEKKÜR İRFAN ARSLAN
Bu içerik 1579 kez okundu.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Şahin Şerifoğulları, Pazar günü yapılacak olan seçimlerin Elazığ’a ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederek, “Seçim sürecinde şahsıma ve partime gösterilen yoğun teveccühten dolayı Elazığ halkına yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Şerifoğulları, yaptığı basın açıklamasında 24 Haziran seçimlerinin önemine dikkat çekerek, kendilerine gösterilen yoğun ilginin sandığa en iyi şekilde yansıyacağını vurguladı.

Türkiye’nin gelecek yüzyılının dönüm noktası olacak olan, sistem değişikliğinin hayata geçirileceği 24 Haziran seçimlerinin ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesi temennisinde bulunan Şerifoğulları, “Türkiye son yıllarda, bir önceki yüzyılda geri kaldığı, uzak düştüğü konuları yakalama noktasında önemli bir yol kat etti. 100 yıl önce Türkiye’yi kendi sınırları içerisine hapseden, kardeş coğrafyalar ile bağını kesen, tek yönlü dar açılı dış politika anlayışı terk edildi. Siyaset anlayışı millet merkezli olarak yeniden tanımlandı. Öyle ki, daha birkaç yıl önce milletin başındaki başörtüsüyle uğraşanlar, 28 Şubat döneminde sahur vaktinde kimin ışığının açık olduğunun hesabını tutanlar, bugün millet merkezli siyaset anlayışı karşısında bu hastalıklarına perde çekmek, kendilerini her gün cumaya gitmek, Ayetel Kürsü okumadan mitinge başlamamak zorunda hissettiler. Milletin odak noktasında olduğu bu yeni siyaset anlayışını Türkiye’ye AK Parti kazandırdı. Dün büyük sorun olarak görülen, aşılamaz kabul edilen olaylar, bugün herkesin kabul gördüğü ve itiraz etmediği birer ayrıntı haline dönüştüyse bunu, Türkiye’ye AK Parti kazandırdı. AK Parti ile Türkiye’yi çok daha geniş ufuklar, çok daha yüksek hedefler beklemektedir. AK Parti demek, Türkiye demektir. Ben bu duygu ve düşüncelerle tüm Elazığ halkına demokratik hakları olan sandığa gitmelerini tavsiye ediyor, yeni sürecin ilimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZÜLFÜ BAL KANAL 23’TE
ZÜLFÜ BAL KANAL 23’TE
FIRINCILAR FİYAT DÜŞÜRDÜ
FIRINCILAR FİYAT DÜŞÜRDÜ