Advert

SERMİN BALIK BAYANLARLA BULUŞTU

SERMİN BALIK BAYANLARLA BULUŞTU
SERMİN BALIK BAYANLARLA BULUŞTU İRFAN ARSLAN
Bu içerik 492 kez okundu.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Elazığ Milletvekili adayı Sermin Balık ile birlikte 24 Haziran seçimleri kapsamında Elazığ Belediyesi bayan personeliyle bir araya gelerek Cumhurbaşkanı'na ve AK Parti’ye destek istedi.

Kadınların çalışma hayatındaki oranlarının daha fazla olması adına birçok projeyi hayata geçirdiklerini ve belediyedeki bayan istihdamını artırdıklarını belirten Başkan Yanılmaz, kadınların sahip olduğu vizyon ve estetik bakış açısının erkeklere oranla daha iyi olduğunu kaydetti.

Her alanda olduğu gibi bayanlara pozitif ayrıcalıklar tanıdıklarını ifade eden Yanılmaz, AK Parti’nin kadın dayanışmasıyla birlikte çok ileri bir yol kat ettiğini ve 24 Haziranda bu dayanışmayı bir kez daha görmek istediklerini belirtti.

Elazığ’ın ilk kadın milletvekili olma şerefine nail olduğunu ve bu onuru kendisine kazandıran bütün Elazığlılara teşekkür ettiğini ifade eden Sermin Balık ise, “Aynı gururu bir kez daha yaşayarak hemşerilerime hizmet etmek istiyorum” dedi. Kadınların sesi, duygularının tercümanı olmak üzere meclise gitmek istediğini belirten Balık, “Sizlerden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Partimize oylarınızla destek vermenizi istiyorum” dedi.

Kullanılacak her bir oyun çok kıymetli olduğunu belirten Balık, “Bu ülkede 15 Temmuzların, 28 Şubatların ve başörtü krizlerinin bir daha yaşanmaması için dayanışma ve desteklerinizi bekliyorum. Özellikle bayan kardeşlerim AK Parti’nin gücüne her zaman güç katmışlardır ve hepinizden tanıdıkları bir yakınından oyunu alması üzere çok çalışmasını rica ediyorum” ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!