Advert

GÜRGÖZE KÖYLERİ GEZDİ, VATANDAŞLARI DİNLEDİ

GÜRGÖZE KÖYLERİ GEZDİ, VATANDAŞLARI DİNLEDİ
GÜRGÖZE KÖYLERİ GEZDİ, VATANDAŞLARI DİNLEDİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 351 kez okundu.

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Palu’ya bağlı köylere çıkartma yaptı. Köylülerle yakından ilgilendi, çocuklara kendi elleriyle çikolata ikram etti, sıkıntıları dinleyip, çözümü noktasında söz verdi.

AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Köklüce, Kırkbulak, bölükelma, Payam, Sivrikaya, Gökdere, Akbulut, Küçükçatı, Büyükçatı, Atik ve Gemtepe köylerini gezdi, pestil serdi, vatandaşla sohbet etti.

Ramazan Gürgöze, “Gökdere’ye Allah nasip ederse ben gideceğim dedim ve bugün Gökdere bölgesindeki tüm köyleri inşallah bir kısmını şimdi gelirken Köklüce’de sabah kahvaltısı yaptık, Köklüceli hemşerilerimize, köylülerimize de teşekkür ediyoruz. Diğer köylerimizin hepsine gittik, geri kalan Büyük Çatı, Küçük Çatı, Akbulut, Atik ve Beydoğan ve Gem Tepe kaldı. Şimdi Allah nasip ederse buradan da oraya gideceğiz. Tüm köylülerimizi Gökdere bölgesindeki tüm köyleri inşallah ziyaret edeceğiz. Sizin bir evladınız olarak buradan çıkacak olan oyları önemsediğimizi ifade ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Gürgöze, “Biz buradaki oyları, buradaki vatandaşlarımızı, hemşerilerimizi, köylülerimizin seçmenlerimizin oylarını önemsiyoruz çünkü; buralıyız, sizlerin bir evladıyız. Dolayısıyla buradaki köylülerimizin, hemşerilerimizin bu pencereden bakması gerektiğini düşünüyoruz. Bizi en son 16 Nisan referandumunda çok güçlü destek verdiniz, o desteğin biraz daha yukarısında Gökdere’den açıkçası destek bekliyoruz daha yukarısında. Yani çok güçlü bir destek 16 Nisan’da vardı. Daha önceki durumlarda 1 Kasım’da, 7 Haziran’da. 7 Haziran’da düşüktü, 1 Kasım’da yine biz İl Başkanıydık. Önemli miktarda artış oldu. 16 Nisan’da ise, çok güçlü bir destek verdiniz. Öncelikle teşekkür ediyoruz. Ama 24 Haziran’da da çok daha güçlü bir destek bu bölgelerden istediğimizi ifade ediyoruz. Gökdere’nin ve bu bölgenin sorunlarını biz İl Başkanı olduğumuzdan beri, AK Parti iktidarında ve İl Başkanı olduğumuzdan beri bu bölgenin 100 yıldır biriken, gerçekten kimsenin dönüp bakmadığı, hizmet maalesef bunu üzülerek ifade ediyorum, çok zor bir coğrafyada yaşıyoruz. Coğrafya, bu topografya Elazığ’ın başka hiçbir yerinde yok. Dağlık kesim çok fazla. Heyelanlı bölge çok fazla. Aynı zamanda da birçok deprem kuşağında yer alan bir yerleşim birimi. Dolayısıyla burada yapılacak alt yapı ve üst yapı hizmetlerinin çok zor olduğunu biliyoruz. Çok zor bir coğrafyada yaşıyoruz. Elazığ’ın en ücra noktasında en uzak noktasında, en uzak köyünde yaşıyoruz. Dolayısıyla şimdiye kadar maalesef biraz da ihmalden ve devletin imkansızlıklarından dolayı çok önemli hizmetler yapılmamıştı ama AK Parti döneminde bu bölgenin neredeyse hiçbir sorunu kalmadı” şeklinde konuştu. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!