Advert

MHP SON MAHALLE BULUŞMASINI OLGUNLAR’DA YAPTI

MHP SON MAHALLE BULUŞMASINI OLGUNLAR’DA YAPTI
MHP SON MAHALLE BULUŞMASINI OLGUNLAR’DA YAPTI İRFAN ARSLAN
Bu içerik 361 kez okundu.

Neslihan ÇARIKÇI

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Milletvekili adayları Pazar günü yapılacak olan milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında son mahalle buluşmasını Olgunlar mahallesinde gerçekleştirdi.

MHP milletvekili adaylarının tam kadro bulunduğu mahalle mitinginde il başkanı Semih Işıkver ve kadın kolları başkanı Sema Tunç’ta hazır bulundu.

“OLGUNLAR MAHALLESİ NE ZAMAN AYAĞA KALKSA MHP EN YÜKSEK OYUNU ALMIŞTIR’’

Milliyetçi Hareket Partisinin Elazığ’da en yüksek oyu aldığı dönemlerde Olgunlar Mahallesinin her zaman başrol oynadığını belirten MHP milletvekili adayı Orhan Özbey, ”İçinde bulunmaktan sürekli gurur duyduğum buradan baktığım zaman büyük bir çoğunluğunu yakinen tanıdığım ve bu mahalleli olmaktan onur ve şeref duyduğum çok kıymetli Olgunlar mahalleli hemşerilerim buraya kadar geldiniz şeref verdiniz. Allah sizden razı olsun.  Olgunlar mahallesine seçim süresince birçok ke geldim mahalleli bana buraya gelmene gerek yok biz mahallemize sahip çıkacağız seni destekleyeceğiz meclise göndereceğiz dediler. Burada söylenen bu sözler beni motive etti. 12 Eylül öncesi Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ’da ne kadar yüksek oy almışsa Olgunlar Mahallesi bu oyda her zaman başrol oynamış bir mahalledir. Olgunlar mahallesi ayağa kalktığı zaman Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ’da her zaman en iyi sonucu almıştır. İnşallah 24 Haziran’da da bunun en iyi siz göstereceksiniz.  Olgunlar mahallesindeki ülküdaşlarım 12 Eylül öncesi belki de bu davanın en çok çilesini çekmiş, bu davaya en fazla sırt vermiş insanlar burada yetişmiş Milliyetçi Hareket Partisine bugünde aynı desteği vereceklerine inanıyorum.  Milliyetçi Hareket Partisi bu seçimle birlikte tüm dünyaya bir şey göstermeye çalışmıştır ve verdiğimiz mesajlarda birinci verilecek toprağımızın olmadığını, ikincisi terk edilecek herhangi bir ilimizin olmadığını, indirilecek bayrağımızın olmadığını, dindirilecek ezanımızın olmadığını, terk edilecek bir yurdumuzun olmadığını kanıtlayan bir seçim olmuştur. Seçim öncesinde nasıl bir Orhan Özbey tanıdıysanız bundan sonrada Allah nasip eder de milletvekili olursak hemşerilerimizin hepsini aziz bilip hepsine aynı saygıyı göstereceğiz ve hepsine aynı derecede kıymet vereceğiz.  Elazığ hizmet almadığı gibi Olgunlar Mahallesi de hiçbir zaman hizmet almadı. Elazığ’ın en ihmal edilen mahallelerinden biri Olgunlar Mahallesi ve Sürsürü olmuştur. 24 Haziran’da sonra hükümet olduğumuzda bu mahalle Elazığ’ın en gelişmiş en iyi hizmet alan mahallelerinden biri olacaktır.’’ Dedi.

 “ÜLKÜCÜ GENÇLİK KENDİNİ YETİŞTİRMELİDİR’’

Sözlerine şehit olan askerlerimize rahmet okuyarak başlayan Mesut Aksan, ”Son 10 günde 10 vatan evladı şahadet şerbetini içti. Kandil operasyonu, Hakkâri, Eruh, Şırnak’ta hakkın rahmetine kavuşan şehitlerimize öncelikle rahmetle anmak istiyorum. Ülkücü hareket enerjisi yüksek, aksiyonu yüksek tehlikeye rahatlıkla atılıp hiçbir şekilde yarınını düşünmeden tarih yazabilecek bir sevdanın insanlarıdır. Ama şu zannedilmesin ülkücü hareket sadece vatan millet üzerine yoğunlaşmıyor. Zira şundan emin olunuz ki Sayın genel başkanımızın ülkücü hareket ile ilgili özellikle yeni nesilde ülkücülerin sadece sahada mücadele eden insanlar değil Türk’ün medeniyetini geçmişte nasıl ki ecdat altın harflerle tarihe yazdırmış ise bugünde ilimde, fende, teknolojide kendini yetiştirip hayata atılmak zorundadır.’’ diye konuştu.

 

“EŞLERİNİZE FIRSAT VERİN’’

Kadın kolları başkanı Sema Tunç ise, ”Bugün burada sizinle bulunmaktan dolayı çok gururlu ve mutluyum. Hepinizden Allah razı olsun. Sizlerden şunu bekliyorum lütfen eşlerinize fırsat verin. İnanıyorum ki 24 Haziran’da Elazığ Olgunlar mahallesinin sayesinde 5 milletvekilini Ankara’ya taşırız.’’ dedi.

“CUMHUR İTTİFAKI MİLLETİN RUHUDUR’’

Cumhur ittifakının milletin ruhu olduğunu dile getiren Oğuzhan Demir, ”Zaman daraldı bugün ayın 21’i, 24 Haziran’a 3 günlük bir zaman ve seçim propagandamızın bu son toplantısı. Milliyetçi Hareket Partisi 2015 7 Haziran seçimleri ve 1 Kasım seçimlerinden sonra Sayın Genel Başkanımız önce Milliyetçi Hareket Partisini, 15 Temmuz günü ve sonrası itibariyle de Türkiye Cumhuriyeti Devletini ve bizlerin geleceğini korumaya çalışmış ve Allah’a şükürler olsun ki bunu da başarmıştır. 24 Haziran’ın şöyle bir önemi var. Yeni bir sitem kurulacak ve bu sistemin içerisinde Cumhur ittifakı dediğimiz sistem 25 Haziran sabahı Cumhur iktidarına dönüşecek.  Ve Milliyetçi Hareket Partisi bu iktidarın ortağıdır burada bulunan saygıdeğer dava arkadaşlarım 25 Haziran sabahı iktidar ortağı olarak uyanacaksınız. Geçmişte uğradığınız tüm haksızlıklar bir şekilde sizlerin destek ve gayretiyle giderilecek. Haksızlığa uğrayan kim olursa olsun o kişiyi ülkücüler sahiplenecek ve ülkemizde haksızlığa uğrayanların sayısı minimum seviyeye inecek.  Cumhur ittifakı 15 Temmuz’da milletin ruhudur, Cumhur ittifakı 15 Temmuz’dan sonra milletin aklıdır, Cumhur ittifakı bin yıllık kardeşliğimizin teminatıdır. Onun için Cumhur ittifakına sahip çıkacağız ve ittifak ruhunu incitmemeliyiz.’’ ifadelerinden bulundu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!