Advert

TUNCER: İŞ DÜNYASI FIRSATTAN İSTİFADE ETMELİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
TUNCER:  İŞ DÜNYASI FIRSATTAN İSTİFADE ETMELİ
TUNCER:  İŞ DÜNYASI FIRSATTAN İSTİFADE ETMELİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 317 kez okundu.

 “31 MART 2018 TARİHİ ÖNCESİNDE GERÇEKLEŞMİŞ OLAN ALACAKLARIN TAMAMI YAPILANDIRMA KAPSAMINA GİRİYOR” DİYEN SGK ELAZIĞ İL MÜDÜRÜ TUNCER:

 

İŞ DÜNYASI FIRSATTAN İSTİFADE ETMELİ

 

Elazığ Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Ayhan Tuncer, 31 Temmuz'a kadar devam edecek olan yapılandırma fırsatından iş dünyasının istifade etmesi gerektiğini söyledi.

SGK İl Müdürü Tuncer, “Bilindiği üzere, Vergi ve diğer bazı alacakların yapılandırılması ile 7143 sayılı kanun 18 Mayıs 2018 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanarak yasallaşmış oldu. Bu çerçevede de SGK’nın da alacakları yapılandırma kapsamına dâhil edilmiş oldu. Geçmiş dönemlerde yapmış olduğumuz yasal düzenlemelerde de kıyasladığımız zaman son 1 yılda yapılan düzenlemelerden en iyisi bu olmuştur. Bunu ısrarla vurgulayarak bundan vatandaşların faydalanabilmesinin imkânlarını çoğaltmaya çalışacağız.

 

İŞÇİ VE İŞVERENLER İÇİN ÖNEMLİ DESTEKLER GETİRİLDİ

 

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum 31 Mart 2018 tarihi öncesinde gerçekleşmiş olan alacakların tamamı yapılandırma kapsamına giriyor. Bunun içinde sigorta primi borçları emeklilik keseneği, kurum karşılığı, işsizlik sigortası, sosyal güvenlik destek primi bu yapılandırma kapsamına alınmış oldu. Yine isteğe bağlı sigorta prim borçları, topluluk sigortası prim borçları, 31 Mart 2018 tarihi önce bitirilmiş olan inşaatların asgari işçilikten dolayı çıkmış olan fark prim borçları, damga vergisi, özel işlem vergisi, eğitime katkı payı, idari para cezaları, üçüncü kişilerden kaynaklanan rücu alacakları ve Bağ-Kur prim borçlarının tamamı yapılandırma kapsamına girmiş oldu. Bu önemli desteklerden ilgili tüm kesimlerin yararlanması hususunda önemli bilgilendirmeler ve ziyaretler yapıyoruz. Bugün de bu kapsamda sizleri ziyaret ediyoruz” dedi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'PALU ADINA ÖDÜLLER ALDIM'
'PALU ADINA ÖDÜLLER ALDIM'
UNUTULAN 28 SANTİMLİK 'STENT' 7 YIL SONRA FARK EDİLDİ
UNUTULAN 28 SANTİMLİK 'STENT' 7 YIL SONRA FARK EDİLDİ