Advert

ASRİAD GENEL BAŞKANI DANIŞMAN, ELAZIĞ ŞUBESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

ASRİAD GENEL BAŞKANI DANIŞMAN, ELAZIĞ ŞUBESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
ASRİAD GENEL BAŞKANI DANIŞMAN, ELAZIĞ ŞUBESİ’Nİ ZİYARET ETTİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 425 kez okundu.

Elazığ’daki teşkilatlanmasını tamamlayan ASRİAD, Genel Başkan Adnan Danışman’ı ağırladı. ASRİAD’ın yeni dönem STK’sı olduğunu vurgulayan Danışman; Türkiye’nin yeni sisteminin inşasında kendilerine ciddi görevler düştüğünü söyledi.

Türkiye’de teşkilatlanmasını tamamlayan Asrın İş Adamları Derneği Elazığ Şubesi, ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman’ı ağırladı. Elazığ Şube Başkanlığı'nı Yakup Baş’ın yaptığı ve ASRİAD’da gerçekleşen ziyarete, Elazığ Vali Yardımcısı Mehmet Fevzi Dönmez, ETSO Başkanı Asilhan Aslan, ASRİAD Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İsmail Keleş de katıldı.

ETSO Başkanı Asilhan Arslan, Elâzığ’ın STK’lar anlamında sürekli gelişen bir şehir olduğunu belirterek, “Yakup Baş başkanlığında çok kıymetli üyeleri ile birlikte ARSİAD Elazığ’la STK anlamında, iş dünyasına yeni soluklar getirecektir. Biz buna canı gönülden inanıyoruz. Bundan sonraki günlerde ASRİAD’ın bu çok önemli misyonu ile Elazığ’ımızın ekonomisine büyük katkıda bulunacağız. Bizler Ticaret ve Sanayi Odası olarak, STK’lar ile kol kola yürümeyi öğrenmişiz. Bu vesile ile Yakup Baş ve yönetimi ile Elazığ’ımıza çok önemli ekonomik katkılarda bulunacağız ”diye kaydetti.

ASRİAD’ın Elazığ’a fayda sağlanacağına inandıklarını kaydeden Vali Yardımcısı Dönmez de, “Biz böyle bir STK’nın Elazığ’da şube açmasını ve Yakup Baş'ın yönetici olmasını, ilimizde iş adamlarına yol göstermesini hem destek olucu maliyette olması ile çok mutlu oluyoruz. ASRİAD’ın Elazığ’a hayırlı uğurlu olmasını, güzel hizmetlerde bulunmasını dilerim” diye kaydetti.

 

“YENİ DÖNEM ASRİAD DÖNEMİ OLACAKTIR”

 

ASRİAD Genel Başkanı Danışman da yeni dönem STK’sı olduklarını belirterek, “ASRİAD çiçeği burnunda olan bir yapı ama yeni dönemin yeni STK’sı olma çabasında olan bir yapı olacak. Biliyorsunuz Türkiye yeni bir sisteme doğru gidiyor.  Bu sistemi inşa ederken STK’lara da çok ciddi görevler düşecektir. ASRİAD bu yeni kurulma avantajını geçmiş alışkanlıklarının olmama avantajını kullanarak yeni sürece rahat bir şekilde adaptasyon sağlayarak hükümetimize, Türkiye ekonomisine ciddi önerilerde bulunarak yol alacaktır. Yeni dönem ASRİAD dönemi olacaktır, STK’lar açısından” açıklamalarında bulundu. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!