Advert

KUAFÖRLER VE AİLELERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

KUAFÖRLER VE AİLELERİ KAHVALTIDA BULUŞTU
KUAFÖRLER VE AİLELERİ KAHVALTIDA BULUŞTU İRFAN ARSLAN
Bu içerik 132 kez okundu.

Elazığ Kuaförler Odası tarafından Sivrice Hazar Gölü'nde erkek kuaförler ve ailelerine kahvaltı programı düzenlendi.

Kuaförler Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, yaptığı açıklamada, “Elazığ’da 2014 yılında biz ve yönetim olarak göreve geldiğimizden itibaren oda üyelerimize elimizden geldiği kadar hizmet etmek için mücadele ediyoruz. Bugün Elazığ’da bir ilk olanı başardık. Erkek kuaförlerini aileleriyle birlikte Hazar Gölü’nde bir kahvaltı düzenledik. Sağ olsun Diyarbakır Oda Başkanımız ve benim için çok kıymetli olan Azmi Ozan abim bizi yalnız bırakmadı. Ben hepsine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu etkinliklerimiz mutlaka devam edecek. Daha sonra ki programlarda tekrardan böyle şeylerle üyelerimizi karşılayacağız” ifadelerini kullandı.

Diyarbakır Kuaförler Odası Başkanı Cemil Değirmenci ise, "Bundan sonraki her türlü organizasyonlarda Diyarbakır odası olarak elimizden gelen desteği vereceğiz” diyerek “Elazığ’ımızın değerli başkanımız ve yönetim kurulunun daveti üzerine meslektaşlarımızla birlikte burada güzel bir kahvaltıda bir araya geldik. Sayın başkanımızla Elazığ’la Diyarbakır olarak ikili ilişkilerimizin çok iyi olması münasebetiyle bu birlikteliğimiz, birlikteliğimizdeki başarı meslektaşlarımıza da yansımaktadır. Burada bir arada gölde kahvaltıda arkadaşlarımızla bir arada olmaktan bende arkadaşlarım adına meslektaşlarım adına büyük bir keyif aldım. Kendilerine teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonraki aşamalarda da daha önce olduğu gibi her organizasyonda bende kendilerine destek olmak için Diyarbakır Odası olarak elimizden ne geliyorsa beraber olduğumuzu ifade etmek için buradayız” şeklinde konuştu.

Program yapımcısı ve sanatçı Azmi Ozan da, düzenlenen etkinliğin önemine değinerek, “Başkanımın yaptığı şey o kadar önemli ki son zamanda ülkemizde eksik olan insanların birebir diyalogları, komşuların diyalogları, insanların birbirini tanımaması, arkadaşlık ve akrabalık hissiyat ve duygularının eksik olması bu noktada çok önem arz ediyor. Burada görüyorsunuz kalabalığı. Tüm meslektaşlarımızı ve çevre illerden gelen başkanlarımızı ki bu sadece Elazığ ili değil Elazığ’ımızın dışından gelen başkanlarımız çok büyük bir birliktelik sağlıyorlar” dedi.

Elazığ Kuaförler Odası Başkan Vekili Murat Perilioğlu, "Göreve geldiğimiz günden bu yana düzenlediğimiz beşinci programımız. Bu hafta sonu erkek kuaförleri arkadaşlarımızla güzel bir sosyal aktivite olsun diye sabah kahvaltısı verdik. Buna sebep olan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Biz bu yönetim olarak altıncı ayımızda yaptığımız dördüncü ve beşinci projemiz. Bundan sonra çok daha güzel projelerle siz değerli meslektaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞSPOR YÖNETİMİNDEN DEVAM KARARI!
ELAZIĞSPOR YÖNETİMİNDEN DEVAM KARARI!
Elazığsporlu futbolcular basın toplantısı düzenledi: Sahipsizlik bizi yordu
Elazığsporlu futbolcular basın toplantısı düzenledi: Sahipsizlik bizi yordu