Advert

EROL: TÜM YÖNETİCİLER OLARAK SAHİP ÇIKMALIYIZ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
EROL: TÜM YÖNETİCİLER OLARAK SAHİP ÇIKMALIYIZ
EROL: TÜM YÖNETİCİLER OLARAK SAHİP ÇIKMALIYIZ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 492 kez okundu.

ELAZIĞSPOR’UN YAŞADIĞI SORUNLARIN AŞILMASI ADINA ELAZIĞ’IN BİRLİKTE HAREKET ETMESİ GEREKTİĞİNİ BELİRTEN CHP ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ EROL:

TÜM YÖNETİCİLER OLARAK SAHİP ÇIKMALIYIZ

İrfan ARSLAN

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığspor’a sahip çıkmak için yerel dinamikleri harekete geçmeye çağırdı.

Erol, Elazığspor’un içinde bulunduğu ekonomik sıkıntıları aşılması için Vali, Milletvekilleri, Belediye Başkanlığı ile birlikte bu ilin imkânlarından faydalanarak ekonomik gelir elde eden kurumların ortak hareket etmesi gerektiğini belirterek,  “Elazığspor kulübümüzün ekonomik sorunları hepimizin malumudur. Bu sorunların aşılmasında ortak hareket etmemiz gerekir” dedi.

Erol, gazetemize yaptığı özel açıklamada, “Birlikte hareket etmemiz durumunde birçok kaynağı harekete geçirmemiz mümkün olabilir. Benim tek başına hareket etmem belki fayda sağlayacaktır ancak bu ilin yöneticileri ve diğer gelir gruplarındakilerin ortak hareket etmesi kısa sürede önemli fayda sağlayacaktır. Örneğin birlikte Spor Toto Genel Müdürlüğünü ziyaret etmemiz durumunda buradan Elazığspor’a gelen gelirleri ikiye katlamamız mümkün olabilir” dedi.

Erol, “İlimizin Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın başkanlığında Milletvekillerimiz, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve Sivil Toplum Kuruluşları başkanlarıyla bir araya gelerek öncelikli sorunların ve taleplerin tespiti yapılmalıdır. İlimizde yeraltı zenginlikleri olan madenlerin işletmeleri Feri Krom, Eti Krom ve Maden Bakır, Çimento fabrikaları gibi kamu tarafından özelleştirilen ve gelir seviyesi yüksek olan bu işletmelerin sahiplerinin Elazığspor kulübüne yardım etmeleri sağlanmalıdır. Çünkü bu işletmeler Elazığ’ın doğal yeraltı zenginlikleri üzerinden ticari gelir elde ediyor ise, ilimizdeki bu tür sosyal projelere destek vermelidir. İl dışında yaşayan Elazığlı iş adamlarıyla toplantılar düzenlenerek stada reklamlar alınmalıdır. Başta Vali Çetin Oktay Kaldırım olmak üzere tüm milletvekillerimizle birlikte Meclis Başkanı ve ilgili Bakanlar ziyaret edilerek Elazığspor’a kamu desteği sağlanmalıdır. Elazığ yerelinde kalıcı gelir sağlayacak projeler üretilmelidir. Elazığ stadının ve kulübün sosyal tesislerinin elektrik ve su giderleri şehir genel aydınlatmasına ve genel su giderlerine dâhil edilmelidir. Elazığspor kulübü personelleri İŞKUR kapsamına alınarak SGK primleri buradan yatırılıp maaşları İŞKUR tarafından ödenmelidir. Böylece bu kulübün giderlerinin yaklaşık olarak 9 aylık bölümü buradan karşılanmış olacaktır. Bu bile kulübümüz adına bir kazanç olacaktır” dedi.

Erol, önerilerine yapılacak olan katkılardan memnuniyet duyacağını belirtti.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU