Advert

ERDOĞAN, BAŞKANLIK SİSTEMİNİ DEĞERLENDİRDİ

ERDOĞAN, BAŞKANLIK SİSTEMİNİ DEĞERLENDİRDİ
ERDOĞAN, BAŞKANLIK SİSTEMİNİ DEĞERLENDİRDİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 260 kez okundu.

Elazığ Stratejik Araştırmalar Derneği (ELSAD) Başkanı Av. Murat Erdoğan, Başkanlık sistemi hakkında açıklamlarda bulundu.

Erdoğan, “Milletimiz 24 Haziran'da hür ve bağımsız bir şekilde sandığa yansıttığı iradesiyle; istikrardan vazgeçmeyeceğini ve 'Yeni, Büyük ve Güçlü Türkiye' için ter dökenlere yetki vereceğini aksi iddia edilemez bir biçimde bir kez daha göstermiştir” dedi.

24 Haziran seçimlerinin ardından fiilen hayata geçen Başkanlık sistemiyle birlikte döviz kuru, faiz oranı, ihanet tezgahı ve terör örgütlere pazarı gibi farklı şekillerde ve içeriklerle Türkiye'ye operasyon yapma peşinde olanların heveslerini kursaklarında bırakıldığını belirten Erdoğan, şöyle konuştu: “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın “Sadece bize oy verenlerin değil, 81 milyonun tamamının Cumhurbaşkanı olduğumuzun bilinciyle milletimize layık olmaya çalışacağız. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi zorlama değil, tarihin bizi yönlendirdiği isabetli bir tercihtir. Geçmişte yol açtığı siyasi, sosyal, ekonomik kaoslar sebebiyle ülkemize çok büyük bedeller ödeten sistemi artık geride bırakıyoruz” sözlerine ELSAD olarak yürekten katılıyoruz.” 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!