Advert

YILDIRIM: “MODA” DENEN KELİME TİCARETİ ALTÜST ETTİ

YILDIRIM: “MODA” DENEN KELİME TİCARETİ ALTÜST ETTİ
YILDIRIM: “MODA” DENEN KELİME TİCARETİ ALTÜST ETTİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 271 kez okundu.

ELAZIĞ BELEDİYE ÇARŞISI ESNAFLARINDAN UĞUR YILDIRIM:

“MODA” DENEN KELİME TİCARETİ ALTÜST ETTİ

 

Çiğdem AKÇİÇEK

Elazığ Belediye Çarşısı esnaflarından Uğur Yıldırım, iç giyim sektöründe faaliyet gösteren bir işletmenin sahibi olduğunu,  5 yıldır bu mesleği yaptığını, asıl mesleğinin iktisat olduğunu ama maaş yönünden esnaflığın daha iyi koşulda olduğu için tercih etiğini söyledi.

Yıldırım, halktan beklentilerinin ise, bilinçli bir müşteri beklediklerini, ne alacaklarını bilen,  dışarı çıkmadan bütçesini belirleyen, böyle olursa hem onlar için hem de kendileri için herşeyin kolay hale geleceğini ifade ederek, sözlerine şöyle devam etti: “Gençlere tavsiye ederim ama işin zorluklarınıda göz önünde bulundurup girmeleri gerektiğini, hafta sonu tatili ve bayram tatilinin ve sosyal aktivitelerinin olmadığını dile getirdi.

İşin zevkli yanlarını da dile getiren Yıldırım, farklı kişilerle tanışıp ürünlerin satışında güzel pazarlıklar yapıldığını, pasaj ortamında güzel arkadaşlıklar olduğunu dile getirdi.

Çarşı esnaflarından Amir Alanoğlu ise, konuyu bir başka açıdan değerlendirerek,  ‘’Moda denen cümle ticareti altüst etti, kişi giyinmek için değil görünmek için giyiyor ve esnafa inanmayıp güvenmiyorlar” ifadelerini kullandı.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!