Advert

CUMHURİYET MAHALLESİ SAKİNLERİ KÜLTÜR VE ŞEHİR TURLARINDA

CUMHURİYET MAHALLESİ SAKİNLERİ KÜLTÜR VE ŞEHİR TURLARINDA
CUMHURİYET MAHALLESİ SAKİNLERİ KÜLTÜR VE ŞEHİR TURLARINDA İRFAN ARSLAN
Bu içerik 278 kez okundu.

Elazığ Belediyesi tarafından organize edilen "Kültür ve Şehir Turları" devam ediyor. Şehrin tarihi ve kültürel yerleri ile Elazığ Belediyesi tarafından ilimize kazandırılan çalışmaların halkımız tarafından ziyaret edilmesini amaçlayan geziler kapsamında Cumhuriyet Mahalle sakinleri Harput, El Emeği Göz Nuru Çarşısı, Elazığ Belediyesi Hayır Çarşısı’nı ziyaret ettiler.

MAHALLE SAKİNLERİ GEZİLERDEN MEMNUN

Gezi sırasında bir açıklama yapan Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Fethi Ayaz, “Belediyemizin düzenlemiş olduğu şehir tanıtım turlarına bugün mahallemiz sakinleriyle katıldık. Daha önce Abdullahpaşa, Ulukent ve diğer mahallelerimizde bu gezi turları düzenlendi. Mahalle sakinlerimiz Elazığ’ımızın kültürel ve tarihi yerlerini gezerek yapılan hizmetleri yerinde gördüler. Elazığ Belediyesi Hayvan Hastanesi, Doğukent Mahallemizde bulunan Hayır Çarşısı, Şehit Polis Fethi Sekin Mesire Alanı, Cip Barajı Mesire Alanı gibi yerleri gezen hemşerilerimiz çalışmalara tam not verdiler. Bu güzel çalışmalardan dolayı Elâzığ Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.”

“EĞLENCELİ ZAMAN GEÇİRDİK”

Kültür ve Şehir Turlarına katılan vatandaşlar yapılan çalışmaların çok güzel olduğunu bu gezi sayesinde yaşadıkları şehre yapılan hizmetleri ve tarihi yerleri gezme imkânı bulduklarını ve eğlenceli zaman geçirdiklerini ifade ederek Mücahit Başkan’dan bu gezi turlarının devam etmesini istediler. Vatandaşlar ayrıca yapılan çalışmalardan dolayı Mücahit Başkan’a teşekkür ettiler. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!