Advert

AYDEMİR, YILIN EN BAŞARILI AKADEMİSYENİ ÖDÜLÜNÜ ALDI

AYDEMİR, YILIN EN BAŞARILI AKADEMİSYENİ ÖDÜLÜNÜ ALDI
AYDEMİR, YILIN EN BAŞARILI AKADEMİSYENİ ÖDÜLÜNÜ ALDI İRFAN ARSLAN
Bu içerik 344 kez okundu.

Ulusal olarak yayın yapan Protokol Dergisi’nin düzenlediği 2018’in En’leri Ödül Töreni Ankara’da gerçekleşti.

Medya, siyaset, akademi ve iş dünyasından yılın enleri, düzenlenen ödül töreniyle sahiplerini buldu. Ödüle değer görülen isimlerin dergi okuyucuları tarafından belirlendiği “En” ler arasında Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Emrah Aydemir kamu diplomasisi alanında yılın en başarılı akademisyeni olarak ödüle layık görüldü.

Çeşitli kategorilerde Türkiye’de çok önemli isimlere ödüller verildi. Bu isimler arasında Dr. Öğretim Üyesi Emrah Aydemir ile birlikte TRT’den Zafer Kiraz ve Aslı Noyan, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar, Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak, Tai Genel Müdürü Temel Kotil, şair Ahmet Selçuk İlkan, Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek ve Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu gibi alanında çok değerler isimler yılın En’leri arasında yer aldı.

Kamu diplomasisi konusunda yapmış olduğu çalışmalar ve ülkemize yaptığı katkılardan ötürü yılın en başarılı akademisyeni seçilen Dr. Emrah Aydemir’e Protokol Dergisi tarafından teşekkür edildi ve başarı dileklerinde bulunuldu.

Elazığ’ı çeşitli platformlarda temsil eden ve Terörle Mücadele, ABD, NATO, Avrupa Birliği ve Birleşmiş Milletler kamu diplomasisi üzerine çalışan Fırat Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Emrah Aydemir’e HaberKent Gazetesi olarak başarılarının devamını dileriz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!