Advert

MEMUR-SEN VE KADEM ÜYELERİ KÜLTÜR VE ŞEHİR TURLARINDA

MEMUR-SEN VE KADEM ÜYELERİ KÜLTÜR VE ŞEHİR TURLARINDA
MEMUR-SEN VE KADEM ÜYELERİ KÜLTÜR VE ŞEHİR TURLARINDA İRFAN ARSLAN
Bu içerik 249 kez okundu.

Elazığ Belediyesi tarafından organize edilen "Kültür ve Şehir Turları" devam ediyor.

Şehrin tarihi ve kültürel yerleri ile Elazığ Belediyesi tarafından kente kazandırılan çalışmaların vatandaşlar tarafından ziyaret edilmesini amaçlayan geziler kapsamında Memur-Sen kadın üyeleri Harput, Elazığ Belediyesi Çöpten Enerji Üretim Tesisi, Cip Barajı Mesire Alanı, Hayvan Hastanesi ve Geçici Bakım Evi ve Hayır Çarşısı’nı Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Elazığ Temsilciliği ise Somuncu Baba Külliyesi’ni ziyaret ettiler.

Ziyaretler esnasında konuşan Memur-Sen kadın üyeleri Elazığ’a yapılan hizmetleri gezip görmekten duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Gezerken yapılan bu büyük yatırımlar hakkında bilgi aldıklarını ve özellikle de Elazığ Belediyesi Hayvan Hastanesi ve Geçici Bakım Evi’nin şehir insanına çok büyük katkısı olduğunu, evde beslenen hayvanları tatile gittiklerinde Hayvan hastanesine uzman ekiplere gönül rahatlığıyla bırakıp tatil dönüşü tekrar alabilmenin önemli bir hizmet olduğunu ifade ederek bu hizmetleri Elazığ’a kazandıran Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkür ettiler.

 

‘KADEM’ KÜLTÜR VE ŞEHİR TURLARI’NDA

 

"Kültür ve Şehir Turları" kapsamında Somuncu Baba Külliyesi'ni ziyaret eden Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Elazığ Temsilciliği üyeleri ise şunları ifade ettiler: “Somuncu Baba Külliyesi’ne gelmeyi çok istiyordum. Elazığ Belediyesi’nin düzenlediği bu turlar sayesinde gelip gördüm. Başkanımız Mücahit Yanılmaz’a çok teşekkür ediyorum. Boş vakitlerimizi böylesi anlamlı programlarla geçirmemize vesile olan bu turları düzenleyen Başkan Mücahit Yanılmaz’dan bu organizasyonların devamını bekliyoruz.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9 PARTİ ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN ADAY ÇIKARDI
9 PARTİ ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN ADAY ÇIKARDI
İYİ PARTİ'NİN ELAZIĞ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI BELLİ OLDU
İYİ PARTİ'NİN ELAZIĞ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI BELLİ OLDU