Advert

OYUNCULARIMIZI TRANSFER ETMEK ETİK DEĞİL!

OYUNCULARIMIZI TRANSFER ETMEK ETİK DEĞİL!
OYUNCULARIMIZI TRANSFER ETMEK ETİK DEĞİL! İRFAN ARSLAN
Bu içerik 330 kez okundu.

ELAZIĞSPOR KULÜBÜ AÇIKLAMA YAPTI:

 

OYUNCULARIMIZI TRANSFER ETMEK ETİK DEĞİL!

 

Mehmet KARAKILIÇ

Elazığspor Kulübü, zor günler geçiren ve transfer tahtası kapalı olan takımlarının oyuncularını transfer eden veya etmek isteyen kulüplerin davranışlarının etik olmadığını bildirdi.

Transfer tahtası kapalı olan takımlarının oyuncularını transfer eden veya etmek isteyen kulüplere çağrıda bulunan temsilcimiz, bunun etik ve fair-play ölçülerinde uygun bir davranış olmadığını kaydetti.

Elazığspor Kulübü'nden konuya ilişkin yapılan açıklamada, "Kulübümüzün içinde bulunduğu sıkıntıları fırsat bilip oyuncularımızı ayartan ve transfer eden kulüplerin davranışları etik olmamakla birlikte fair play ölçülerinde de iyi bir davranış değildir. Geçtiğimiz sezon yayınladığımız açıklamayla transfer tahtası kapalı olan ve zor günler yaşayan kulüplerden, oyuncular kulübümüze gelmeye sıcak bakmalarına rağmen, transfer yapmayacağımızı belirttik ve buna da sadık kaldık. Yaşadığımız sıkıntılardan dolayı aynı hassasiyeti diğer kulüplerimizden de bekliyor ve destek istiyoruz. Unutulmasın ki; bizim yaşadığımız sıkıntıları geçmişte birçok kulübün yaşadığını hatırlatır, bugün bizim yaşadıklarımızı yarın sizlerin de yaşayabileceğinizi belirtmek isteriz" ifadelerine yer verildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaymağı Gakgoş yedi!
Kaymağı Gakgoş yedi!
Kaynak: Önemli olan 3 puandı, onu da aldık
Kaynak: Önemli olan 3 puandı, onu da aldık