Advert

KIZILAY MAHALLE SAKİNLERİNDEN YANILMAZ’A TEŞEKKÜR

KIZILAY MAHALLE SAKİNLERİNDEN YANILMAZ’A TEŞEKKÜR
KIZILAY MAHALLE SAKİNLERİNDEN YANILMAZ’A TEŞEKKÜR İRFAN ARSLAN
Bu içerik 254 kez okundu.

Elazığ Belediyesi tarafından organize edilen "Kültür ve Şehir Turları”nın misafirleri Kızılay Mahalle sakinleri oldu.

Şehrin tarihi ve kültürel yerleri ile Elazığ Belediyesi tarafından kente kazandırılan çalışmaların vatandaşlar tarafından ziyaret edilmesini amaçlayan geziler kapsamında Kızılay Mahalle sakinleri Harput, Elazığ Belediyesi Çöpten Enerji Üretim Tesisi, Hayvan Hastanesi ve Geçici Bakım Evi ve Hayır Çarşısı’nı ziyaret ettiler.

Kızılay Mahallesi Muhtarı Mehmet Çökmez gezide yaptığı konuşmada, mahalle sakinlerinin bu gezilerden dolayı memnun olduklarını ifade ederek, “Mücahit Başkan’ın şehre kazandırdığı çalışmaları vatandaşlar bire bir yerinde gördü ve çalışmalar hakkında bilgi aldılar. Elazığ Belediyesi Çöpten Enerji Üretim Tesisi, Hayvan Hastanesi ve Geçici Bakım Evi, Hayır Çarşısı gibi hizmetler gerçekten büyük hizmetler. Ben Mücahit Başkanım başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Kızılay Mahallesi sakinleri ise, “Elazığ Belediyesi Çöpten Enerji Üretim Tesisini ve birçok yeri gezdik gördük. Özellikle çöpten enerji tesisinde kokunun olmaması bizleri şaşırttı. Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz temiz ve titiz çalışmalarının devamını diliyoruz. Bugün mahallemizdeki bayanlarla böyle bir geziye katıldık. Oldukça keyifli bir gezi oldu. Başkanımıza ve çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OTOMOBİL İLE OTOBÜSÜN ÇARPIŞMA ANI KAMERADA
OTOMOBİL İLE OTOBÜSÜN ÇARPIŞMA ANI KAMERADA
ZÜLFÜ BAL KANAL 23’TE
ZÜLFÜ BAL KANAL 23’TE