Advert

ÖZEL İDARE ASFALT PLENTİNDEKİ ÜRETİM KAPASİTESİ ÇALIŞMALARA HIZ KATIYOR

ÖZEL İDARE ASFALT PLENTİNDEKİ ÜRETİM KAPASİTESİ ÇALIŞMALARA HIZ KATIYOR
ÖZEL İDARE ASFALT PLENTİNDEKİ ÜRETİM KAPASİTESİ ÇALIŞMALARA HIZ KATIYOR İRFAN ARSLAN
Bu içerik 288 kez okundu.

Elazığ İl Özel İdaresi, Sarıçubuk tesislerinde bulunan ve geçen yıl hizmete başlayan asfalt plentinde günlük 1000 tonun üzerindeki üretimle 2018 yılı köy yolları asfaltlama ve bakım programlarına hızlı bir şekilde devam ediyor.

İl Özel İdaresinin asfalt şantiyesi 2017 yılı içerisinde yenilenerek mevcut kapasite yaklaşık dört katına çıkarılmıştı. Saatte 4 kamyon, günlük 32 kamyon roadmix üretimi kapasitesine ulaşan asfalt plenti, üretim kapasitesi ile İl Özel İdaresinin 2018 yılında yapmayı planladığı asfaltlama ve bakım onarım programına önemli katkı sağladı.

Tesisin durumu ve çalışmaları hakkında bir değerlendirmede bulunan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu, şunları kaydetti, “Kurumumuza ait Sarıçubuk Tesislerinde yer alan yeni asfalt plentimiz 2017 yılı yatırımları kapsamında yenilenmiş ve günlük kapasitesi dört katına çıkarılmıştı. 2018 yılı yatırım programımızda yer alan işlerimiz havaların da uygun olması nedeniyle tüm hızıyla devam etmektedir. Tesisimizde günlük üretimimiz ve depolamamız düzenli yapılarak ekiplerimizin roadmix ihtiyaçları beklenmeden karşılanmaktadır. Doğalgaz ile çalışan ve son teknoloji kullanılarak üretim gerçekleştirilen tesisimizde hem yüksek kapasiteli üretim hem de ihtiyacımızı karşılayacak düzeyde malzeme üretilmektedir. Temel ilkemiz olan tüm köylerimize ve mezralarımıza daha kaliteli hizmet götürme ve asflat yolu olmayan köy bırakmama hedefi ile çalışmalarımız devam etmektedir” dedi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OTOMOBİL İLE OTOBÜSÜN ÇARPIŞMA ANI KAMERADA
OTOMOBİL İLE OTOBÜSÜN ÇARPIŞMA ANI KAMERADA
ZÜLFÜ BAL KANAL 23’TE
ZÜLFÜ BAL KANAL 23’TE