Advert

KPSS'YE GİRECEK ADAYLARA EĞİTİM

KPSS'YE GİRECEK ADAYLARA EĞİTİM
KPSS'YE GİRECEK ADAYLARA EĞİTİM İRFAN ARSLAN
Bu içerik 214 kez okundu.

Elazığ Belediyesi, KPSS adaylarına yönelik genel tekrar derslerine ev sahipliği yaptı. Bu kapsamda eğitimci-yazar Mehmet Eğit, sınavına girecek adaylarla buluşarak sınav öncesi coğrafya genel tekrar dersi verdi. Elâzığ Belediyesi Kültür Merkezi'ndeki coğrafya genel tekrar dersleri yoğun katılımla gerçekleşti.

Kendi şehrinde bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden eğitimci Mehmet Eğit, coğrafya genel tekrar derslerine katılan öğrencilere çeşitli tüyolar vererek, bu imkânı kendilerine sağlayan Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkür etti.

Eğitim faaliyetlerine sürekli destek verdiklerini belirten Belediye Başkanı Yanılmaz ise, “Eğitimci-yazar hemşehrimiz Mehmet Eğit tarafından KPSS’ye girecek adaylara yönelik coğrafya genel tekrar dersleri verildi. Bu eğitimlerin adaylar için oldukça önemli olduğunu biliyoruz. Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar eğitim faaliyetlerinin her zaman destekçisi olduk. Bu duygu ve düşüncelerle KPSS’ye girecek olan adaylara başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ, İKTİDARIN NİMETLERİNDEN FAZLASIYLA FAYDALANDI!
ELAZIĞ, İKTİDARIN NİMETLERİNDEN FAZLASIYLA FAYDALANDI!
Bıçaklı gasp olayına karışan 3 şüpheli tutuklandı
Bıçaklı gasp olayına karışan 3 şüpheli tutuklandı