Advert

ŞEHİT AİLELERİ YARARINA FOTOĞRAF SERGİSİ DÜZENLENDİ

ŞEHİT AİLELERİ YARARINA FOTOĞRAF SERGİSİ DÜZENLENDİ
ŞEHİT AİLELERİ YARARINA FOTOĞRAF SERGİSİ DÜZENLENDİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 240 kez okundu.

Palu Kalkınma Tanıtma ve Eğitim Gönüllüleri Derneği tarafından yürütülen “Bilinçli Gençler, Mutlu Yarınlar” adlı projenin son etkinliği düzenlendi.

Palu Hükümet Konağı bahçesinde düzenlenen fotoğraf sergisinin açılışına Palu Kaymakamı Mehmet Öztürk, Belediye Başkanı Mehmet Sait Dağoğlu, Ak Parti Palu İlçe Başkanı Abdulkadir Şaştım, Elazığ Şehit Aileleri ve Malul Gaziler Yardımlaşma Derneği Başkanı Hasan Alataş, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Fotoğraf satışından elde edilen gelirler Elazığ Şehit Aileleri ve Malul Gaziler Yardımlaşma Derneği’ne bağışlanacak. Kendi fotoğraflarından oluşan sergide engelli vatandaşlar “Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır” sözlerinde ifade edildiği gibi bu topraklarımız için devletimizin ve milletimizin geleceği için, bayrağımız ve ezanımız için canını ortaya koyan şehitlerimizin emanetleri olan ailelerine bir vefa borçları olduğunu ifade ederek bu sergi çalışmasında bulunduklarını söylediler. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OTOMOBİL İLE OTOBÜSÜN ÇARPIŞMA ANI KAMERADA
OTOMOBİL İLE OTOBÜSÜN ÇARPIŞMA ANI KAMERADA
ZÜLFÜ BAL KANAL 23’TE
ZÜLFÜ BAL KANAL 23’TE